Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?,
Niech od tego 25 maja wróci studiowanie stacjonarne. Nie wyobrażam zdawać sobie jakikolwiek egzamin online, pomijając kwestie, że egzaminy ustne również będę miał w formie stacjonarnej, ale no przez komunikator nie wyobrażam sobie odpowiadać profesorowi co to przedsąd skargi kasacyjnej w k.p.c., czy tłumaczyć proces uchwał konkretnych w postępowaniu sądowo-administracyjnym ()

Poza tym na mojej uczelni np poprawka z prawa pracy dla osłów, którzy #!$%@? egzamin jest w formie #!$%@? eseju. Najlepszy wydział prawa w polsce pozdrawia( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Pic niepowiązany

#studbaza #prawo #studentprawa #heheszki #poznan
BonaFides - Ja #!$%@?,
Niech od tego 25 maja wróci studiowanie stacjonarne. Nie wyob...

źródło: comment_1587993915K6GchdOgKeeAFvFHvbWZ61.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@BonaFides myślę że w czerwcu mogą pozwolić na egzaminy stacjonarne, a przynajmniej powinni, bo jednak prawo to taki kierunek że średnio będzie z robieniem tak jak u mnie (MiBM) czyli przepisanie oceny z ćwiczeń która to jest średnio z rozwiązanych zadań które co tydzień wysyłamy, tak na przykład mam mieć z matematyki
  • Odpowiedz
@BonaFides na UŁ poszli po bandzie i już zrezygnowali z planów powrotu a sesje przesunęli na koniec sierpnia-koniec września wcześniej niby egzaminy online ale póki co prowadzący sami nie wiedzą co i jak. Swoją drogą ponoć we wrześniu ma być prawdziwy szczyt epidemii...
  • Odpowiedz
@BonaFides no brat #studentprawa w tym roku obrona a biblioteki wszystkie zamknęli i elo, jutro niby ma mieć info jak z obronami, póki co sesja we wrześniu razem zwykła z poprawkowa, a wcześniej teoretycznie egzaminy online dla chętnych, #!$%@? ostry tam będzie, współczuję tym którzy się bronią w tym roku i chcieli od razu podchodzić do aplikacji
  • Odpowiedz
@BonaFides: jak się chce w życiu trochę więcej niż 10h w Januszexie, później browar z biedry na kanapie, kłótnia z konkubiną i kima przed kolejnym dniem w Januszexie to ciągle kłody pod nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz