Wpis z mikrobloga

Czytałem wiele razy dyskusje z kobietami na tagach ale dopiero ostatnia rozmowa ze znajomą utwierdziła mnie w przekonaniu ,że podawanie statystyk mija się z celem.
Znajoma o dziwo zaciekawiona tym jak działa hipergamia naoglądała się filmików Rafała Olszaka,(nawiasem mówiąc bardzo lubię go słuchać)
Rozmawiamy o tym aż zacząłem mówić o statystyce, tu był mały problem bo za każdym razem jak o tym mówiłem to ona mówiła coś w stylu ,,no ale są wyjątki" no są wyjątki dlatego statystyka mówi np o 37 % a nie o 100%
Nie docierało to do niej na czym polega statystyka, głupia czy co?
Nie okazało się ,że miałem jej powiedzieć ,,ty się do tego nie zaliczasz "
Kobieta nie może przyjąć statystyki od tak bo to by oznaczało ,że jest taka jak inne musi uzyskać podkreślenie ,ze to nie o nią chodzi, że ONA JEST INNA NIŻ WSZYSTKIE, że jest poza skalą rozważań
I tak samo na tagach, ile razy argument statystyki jest zbywany ,,bo są wyjątki" ,,nie każdy podpada pod statystykę "
Nie do końca rozumiem tej logiki, tej konieczności bycia jedyną w swoim rodzaju co ostatecznie się sprowadza do tego, że każda nie jest taka jak wszystkie ale wszystkie są takie jak nie każda
U facetów takiego czegoś nie zaobserwowałem, nawet jak podasz przykład 60 % facetów to spasione świnie siedzą przed telewizorem i piją piwsko ( zmyślone dla przykładu) Facet się nie obruszy nie zażąda sprostowania ,że to nie o niego chodzi.
Powie ok tak najwyraźniej jest i tyle
Dlatego uważam ,że logiczna dyskusja nie ma sensu, trzeba ignorować i oflagować
#blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #redpill #stulejacontent
  • 91
  • Odpowiedz
@Kowixx Ciesz się póki możesz, gdy przyjdzie zegar to wtedy ty będziesz musiała szukać frajera dla bombelka.

@AbZu_Raymond xD na bank. Świetny argument w dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego uważam ,że logiczna dyskusja nie ma sensu, trzeba ignorować i oflagować


@Dykto: z kobieta nei ma logicznej dyskusji bo statystycznie one logicznie nie mysla

@kfiatek_na_parapecie nie no, zero jadu, zero nienawiści ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Ciesz się póki możesz, gdy przyjdzie zegar to wtedy ty będziesz musiała szukać frajera dla bombelka.


@AbZu_Raymond: niestety lamusie, ku twej rozpaczy dookoła jest mnóstwo szczęsliwych, zakochanych par a te mityczne samotne z bobmbelkami to baity wypoków na tinderze albo dresiary, no ale jeżeli to jest twoje towarzystwo to musisz po prosru poczekać, aż jedna z dresiar maksymalnie obnizy wymagania i może zamoczysz za kilka lat
  • Odpowiedz
@Kowixx: Czekam aż odniesiesz się merytorycznie do statystyki i będziesz mnie cytować wiernie .
A reszta komentarzy innych użytkowników jest piasana w takim tonie bo to ty zaczynasz obrażać innych i nie odnosisz się do meritum wypowiedzi tylko snujesz swoje bajania
Bardzo trudno prowadzić dyskusje z osobą która jest hipokrytką jak ty
  • Odpowiedz