Wpis z mikrobloga

Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o tym, że jest prostytutką i jeszcze opowiada o swojej "pracy". Jak jest to niech sobie jest, ale, żeby doszło do tego, że to jest powód do dumy? I jeszcze jakieś towarzystwo wsparcia pracujących seksualnie.
Instagram wsparcia dla pracujących seksualnie
Czy tylko dla mnie to jest chore, gdzie zmierza gatunek ludzki?
#logikarozowychpaskow #patologiazmiasta #gownowpis

W komentarzach patowpisy tej damy.
czarny_minion - Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o ty...

źródło: comment_1587958420HgPO1e1e4pcOtOD0gQwBsL.jpg

Pobierz
  • 438
  • Odpowiedz
@czarny_minion: nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę w komentarzach, bo jest ich od groma :p ale problemem tutaj już nie jest ta konkretna różowa (ona, jak ktoś pisał w końcu sfiksuje, chyba że opuści szybciej branże). Problemem jest natomiast promowanie tego, gdzie niestety, ale na bank może to namieszać w głowie niejednej nastolatce skoro "to nie jest takie złe" i nawet się można polansować.
  • Odpowiedz
@czarny_minion: mówisz że jesteś ateistką, ale system moralny ewidentnie ci pozostał. Urodziłabyś się w innym zakątku świata to inaczej byś to postrzegała.

Mnie bardziej oburza to, że prostytucja jest najbardziej promowanym zawodem w Polsce. Nikt inny nie ma podatków 0%. Nasz kraj promuje #!$%@?.
  • Odpowiedz
@czarny_minion: No i co Ci w tym przeszkadza? Bo mi jedyne co przeszkadza to jest to że ten zawód nie jest w pełni zalegalizowany i opodatkowany normalnie w Polsce.

Zaraz się zejdą lewaki i libki byś nie wtrącał się w czyjeś "nagrywanie" jak to pan Suchodolski mówi xD


@Bananowy_Zul: Oto i jestem i tak właśnie mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz