Wpis z mikrobloga

@diszef: "Jak przenieść numer do Orange Flex z innej sieci?
To proste. Podczas rejestracji zaznacz „Chcę przenieść numer do Flex” i wybierz datę transferu. Jak ją wybrać? Masz do wyboru dwie opcje: Jeśli wiesz, kiedy kończy się Twoja umowa lub korzystasz z oferty na kartę, wskaż dzień przeniesienia numeru samodzielnie. Ważne! Jeżeli Twoja umowa jeszcze się nie zakończyła, operator może naliczyć karę za wcześniejsze rozwiązanie umowy. Jeśli nie masz pewności, kiedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diszef: wszystko przez aplikację załatwisz. Poprowadzi za rączkę. Spróbuj sobie.
Przenosiłem Tatę z Orange abo na flex było ok w dniu końca umowy zrobiłem.

Z kodem polecającym TOMASZHA5G Ty i ja dostaniemy po 50 zł jak będziesz miesiąc w flex.
Siemka Mirki, takie pytanie. Czy jak mam abonament w Playu do końca umowy jeszcze około 4 miesięce, a chciałbym przenieść się do Orange flex to da radę ? Jak to mniej więcej wygląda?


@diszef: Dobrze robisz, że uciekasz z tej sieci. @play_polska: kiedyś trzymał poziom, ale teraz najgorsza sieć. Zamiast w lepsze oferty dla stałych klientów wolą inwestować w celebrytów występujących w ich żenujących reklamach. Sam w tej sieci jestem