Wpis z mikrobloga

Czy gra poza obecna liga jakos żyje? Chodzi mi o standard. Nie mam czasu za bardzo na długie granie a mam jakaś postać stara na standardzie. Chciałbym czasem raz na tydzień wejść porobić sobie kilka mapek, wydać kasę na nowy sprzęt itp. Ale jeżeli gra na standardzie kompletnie nie ma sensu bo ciężko coś kupić od innych graczy to nawet nie będę tego uruchamiał.
#pathofexile
  • 9
@majFriend:
Jeżeli nie masz czasu to standard jest jedną sensowną opcją, a problemów z kupowaniem nie zauważałem tzn są te same co w lidze i ekonomia jest inna - tanie rzeczy są jeszcze bardzie bezwartościowe niż w lidze a drogie jeszcze droższe. Ale spokojnie poskładasz sensowny build, ja poprzednią ligę skończyłem wcześniej i w wolnych chwilach przerabiałem różne stare buildy i bez problemu kupowałem co potrzebowałem.
@majFriend: jeśli standard to albo wydawanie grubych hajsów na grube itemy w jakimś #!$%@? off meta buildzie zrobionym dla jaj i memów albo powolne ciułanie ssf dla samorozwoju budowania postaci. Opcja druga jest fajna w połączeniu z brakiem czasu
@experiment: na standardzie nigdy nie ma mechanik obecnej ligi, jeśli w następnej lidze dodadzą mechanikę delirium do core to będzie się pojawiać tak jak inne na mapach

co do cluster jeweli to są, bo ludzie z hc je dostarczają, ale dropią tylko na delirium więc można je tylko kupić
@not_ok_doomer: @experiment: tak jak kolega napisał

I właśnie na taką ligę jak ta czekałem. Na std robię (przy współudziale kilku mirków, którzy co ligę oddają swoje hajsy z ligi) postać, która ma bardzo dużo IIQ a dzięki obecnej lidze można #!$%@?ć naprawdę dokokszone mapy pełne 3x beyond i innych gówien. Już nie mogę się doczekać tych mapek 100% delirious z 190IIQ