Wpis z mikrobloga

@niks: wlasnie opinii duzo jest negatywnych, ale bylem ciekawe czy mirek jakis mial z nimi stycznosc, ja generalnie kupilem sobie sluchawki logitech g pro X, wszystko elegancko jak nalezy ale w drugim dniu uzywania padla mi prawa sluchawka, i to zupelnie nagle bo pamietam ogladalem jakis filmik na yt, poszedlem gdzies na chwilke i jak wrocilem to juz nie dzialala ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@niks: no zobaczymy, generalnie wolal bym dostac nowy egzemplarz bo wkoncu wada fabryczna wykryta po 2 dniach to nie za dobry znak na przyszlosc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@niks: well.. wyslalem swoje sluchawki drugi raz na reklamacje ale tym razem wspomnialem ze chce albo zwrot pieniedzy albo nowy egzemplarz sluchawek. Jako, ze nie mieli tego modelu zaproponowali mi rozne itemki z logitecha, jakas klawiature podkladke ladujaca bezprzewodowe myszki glosniki i inne sluchawki, ale uprzejmie podziekowalem bo nic mnie nie interesowalo z tych rzeczy. Odpowiedzieli dzis, zeby kontaktowac sie ze sprzedajacym ( w moim przypadku przez allegro) a tam
  • Odpowiedz
@niks: Co do myszki dziwne, bezprzewodowej uzywasz? A jezeli chodzi o sklepy to juz tak wlasnie jest ze zbywaja chuje od jednego do drugiego i tak w kolo az sie nie w------z i nie pogrozisz jakims rzecznikiem praw konsumenta, albo idz normalnie do sklepu i wolaj kierownika, krotko
  • Odpowiedz
@niks: w tym serwisie chyba pozwalaja sobie lyknac w pracy i kazdy n----------y tam pracuje, nieporozumienie XD Mi sie udalo wywalczyc zwrot pieniedzy, na dniach mam dostac podobno
  • Odpowiedz