Wpis z mikrobloga

Znów często padają pytania dlaczego się czepiam KK, więc macie listę. Jak coś ominąłem dodawajcie w komentarzach. Myślę, że niedziela to dobry moment. Kolejność przypadkowa. Aha, zabrakło powodu najważniejszego - bo nie ma bozi w niebie.

- walka z in vitro
- optowanie za zakazem aborcji nawet kosztem zdrowia czy życia matki
- systemowe ukrywanie p-------w
- stanie ponad prawem państwowym (prokuratura nie ma wglądu do dokumentów kurii - konkordat)
- komisja majątkowa już robi trzecie okrążenie z oddawaniem zagrabionego mienia, a miała być zlikwidowana już 15 lat temu
- katolicka indoktrynacja dzieci w publicznych (czyli domyślnie świeckich) placówkach
- zakaz handlu w niedzielę
- przywileje w handlu ziemią w porównaniu z obywatelami RP
- kłamstwa historyczne o tym jak nas KK bronił gdy tymczasem Targowica to byli biskupi, powstania narodowe KK potępił, a co drugi ksiądz był agentem SB
- ograniczanie dostępu do antykoncepcji, np tabletki które w Czechach kupisz przy kasie w supermarkecie są u nas na receptę
- kasa z podatków niewierzących idzie na wypłaty dla katechetów, policyjnych/wojskowych kapelanów, emerytury dla księży, remonty kościołów (wiem, wiem, zabytki, niech dyskoteki porobią w tych zabytkach, wali mnie to) itd
- kult pewnej jednostki, która imo ma sporo wspólnego z ukrywaniem pedofilii czy z milionami ofiar w afryce
- dodatkowa ocena na świadectwie z religii zawyża średnią (np ważną przy stypendiach, wiem, są też takie gdzie się ją wyłącza ze średniej) dyskryminując tym samym dzieci nie chodzące na religie
- sianie nienawiści względem homo, innowierców, żydów itd
- wpływanie na polityków
- rozdawanie przez miasta działek kościołowi za 5 zeta by potem KK je sprzedawał na wolnym rynku za miliony
- praktycznie żadne opodatkowanie
- propagowanie antynaukowej wizji świata, (nakładanie klątw, czynienie egzorcyzmów, modlitwa itd)
- sprzeciw wobec eutanazji
- zepchnięcie kobiety do podrzędnej roli służki i opiekunki
- przepis 196kk

#bekazkatoli #ateizm #kosciol #wiara #religia #katolicyzm #polska
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_:
*Z zakonnic zrobili sobie serwis do sprzątania opierania, większość przybytków "dobroczynnych" kościoła opiera się na ich ciężkiej pracy, ciężkie ich życie, ale to dorosłe kobiety są, nie można im zabronić żyć tak jak chcą


*egzorcyzmy - można to nazwać napaścią religijną na ludzi potrzebujący pomocy psychiatry przez co bardziej szkodzą niż pomagają
  • Odpowiedz