Wpis z mikrobloga

Znalazłem właśnie chyba pierwszy po 2006 roku obejrzany przeze mnie film z Kononem (a przynajmniej pierwszy, o którym pamiętam), jeszcze z kanału "Kononowicz w olejku i pomidorkach". W filmie tym knur - wtedy jeszcze powszechnie uważany za skrzywdzonego przez życie, opuszczonego przez wszystkich biedaka - krytykuje decyzję Putina o embargu na import polskich jabłek. Prezydent apeluje do prezydenta Rosji o zniesienie embarga, bo inaczej narodowi ruskiemu zabraknie krwi, której to najwięcej przybywa właśnie od jabłek: antonówek, papierówek i tak dalej, i tak dalej. Kiedy to się stanie, to naród ruski złapie noże i kosy i pójdzie na jego. W sumie zabawne, że te filmy miały wtedy po kilka-kilkanaście tys. wyświetleń i nikt się nie spodziewał, że powstanie z tego jakieś tam uniwersum, pełne żebractwa i psychopatii.
#kononowicz #patostreamy
  • 8
@Jakubbu: I jak było? Trudno z nim wytrzymać?
No wiadomo, że teraz to nie jak kiedyś przed drugą falą popularności.
To nie Ty mu mażesz dom przypadkiem i kałem rzucasz w asterkę? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Hitmanq Zdjęcie można było ot tak zrobić, pogadać, oczywiście mitomania się zaczynała, więc nikt prawie z nim nie rozmawiał. Jak żyła jego matka i był brat knur nie uprzykszał życia jak teraz. Nie robię takich rzeczy jak rzucanie kałem, bo wyprowadziłem się kilka lat temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)