Wpis z mikrobloga

@ModelCocomo: Ostatnio mnie zastanowiła pewna sprawa bo by tak ciągle pchać przed siebie ten ciężki kamień jakim jest atak na katolików i pisiaków trzeba mieć mnóstwo zdjęć, memów, zrzutów, cytatów ect. I to nic złego jak nie robi nikomu krzywdy ale czy te osoby mają jeszcze miejsce w swoich telefonach czy komputerach na zdjęcia swoich bliskich, znajomych czy innych ciekawszych rzeczy? xD
Ostatnio mnie zastanowiła pewna sprawa bo by tak ciągle pchać przed siebie ten ciężki kamień jakim jest atak na katolików i pisiaków trzeba mieć mnóstwo zdjęć, memów, zrzutów, cytatów ect


@4x80: w tych czasach, gdy odpier--la się to, co się odpier--la, jedyne, co przeciętny człowiek może zrobić, to psioczyć i złorzeczyć na tych, którzy do tego doprowadzili.
w tych czasach, gdy odpier--la się to, co się odpier--la, jedyne, co przeciętny człowiek może zrobić, to psioczyć i złorzeczyć na tych, którzy do tego doprowadzili.


@KrzLis: Bzdura, żyje się lepiej jak 30 lat temu a kto rządzi małe ma znaczenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pytanie, czy żyje się lepiej, jak przed poprzednimi wyborami.


@KrzLis: Zapewne niemałej większości lepiej. Tylko niestety to lepsze życie jest na kredyt (500+ to grube miliardy, wcześniejsze emerytury to długofalowo jeszcze dużo większa kasa, w dodatku tych emerytur nie da się szybko odkręcić) i ktoś kiedyś będzie musiał ten kredyt spłacić.
I jest co najmniej wątpliwe żeby zrobili to Niemcy z reparacji wojennych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio mnie zastanowiła pewna sprawa bo by tak ciągle pchać przed siebie ten ciężki kamień jakim jest atak na katolików i pisiaków trzeba mieć mnóstwo zdjęć, memów, zrzutów, cytatów ect.


@4x80: E tam. Wystarczy (z fejk konta, żeby nie brudzić sobie normalnego) wejść na dowolną pisowską grupkę na facebooku i przelecieć przez kilka postów od góry. Na pewno coś się znajdzie