Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@Zarzadca: dom zwykłego posła ochraniany przez samą Policję przestaje być domem prywatnym. Na ochronę idą nasze, państwowe pieniądze. Niech sobie wykupi prywatną ochronę, stać go, wtedy będzie miał prywatny dom.

  • Odpowiedz
@Zarzadca: na początku nawet przyznałem jej rację, ale potem sobie przypomniałem co policja #!$%@? względem dziennikarzy, którzy nagrywali przed tym domem materiały. Jak protestować, to tam.
  • Odpowiedz
  • 1
@midcoastt artykuł z wikipedii w żaden sposób nie wskazuje na dyskusję o polityce, partiach itd. Chciałem abyś go przeczytał i zrozumiał. Tylko tyle, a może aż tyle.
  • Odpowiedz
@midcoastt: Wiec mowisz ze skoro sa jacys wyborcy opozycji ktorzy chcieliby protestowac tak jak wyborcy PiS wczesniej, to znaczy ze politycy opozycji sa we wszystkim tacy sami jak politycy PiS? To dosc daleka ekstrapolacja
  • Odpowiedz
@Zarzadca: z tego co czytałem to oni tam byli pod domem Kaczyńskiego codziennie, dzień w dzień czyli podpadają pod stalking/prześladowanie i takie też zarzuty powinni tym ludziom postawić.

P.S. z innych protestów kojarzę protesty pod domem Jaruzelskiego w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.
  • Odpowiedz
@Zarzadca: Niestety to prawda co Pani Dominika mówi. Tylko nie wolno zapominać że PiS prowadzi totalną samowolkę polityczną. Prawo i konstytucja ich nie obowiązuje, propaganda TVP jest łamaniem jakichkolwiek obyczajów. Jakoś mnie wiec nie dziwi, że ludzie w dupie już mają obyczaje i chcą protestować pod domem Jarkacza.
  • Odpowiedz