Wpis z mikrobloga

To jest mirki całkiem zabawne jak ludzie pokroju @lakukaracza_ wyzywają na Wykopie ludzi bo wierzą sobie w dziadzię w chmurkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli co, jak rodzice i dziadkowie wierzą w coś tam to mam wparować do nich i zacząć wyzywać i szydzić z nich bo #bekazkatoli? Nie wystarcza osobom pokroju @lakukaracza_ że sami nie wierzą i nie trzeba gnoić innych? Zmuszać do swoich racji, bo moja racja jest najmojsza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To powiedz to wprost w oczy matce, ojcu, siostrze bratu i dziatkom. Nie wierzę że nie wierzą bo było inne pokolenie i na pewno wierzą oojjjj tak kolego. Ale wtedy nie byłbyś modny na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazpodludzi #takaprawda #logikaniebieskichpaskow #gownowpis
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ptaszek99 Bo ty jesteś po prostu ateistą. Tamci to typowi ideologiczni wojownicy, którzy narzekają na 'katoli' a sami robią dokładnie to samo. Z tym, że ich walka ogranicza się do szczekania na portalu ze śmiesznymi obrazkami, co jest tym bardziej żałosne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@veldrinn: ale ja nie nazwałbym się ateistą kolego, raczej agnostykiem bo nie jesteśmy w obecnym stanie udowodnić ani boga ani jego braku, tyle. Bardzo wygodne rozwiązanie i ma coś co lubię - nauka i dowody. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ptaszek99 No to agnostykiem. Tysz ładnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A w bonusie żart, który opisuje wykopowych bojowników

Zjazd ateistów:
Po przywitaniu wszyscy ateiści poszli pogrozić Bogu, pokazać jak sobie świetnie radzą bez niego.
Wszyscy skaczą jak najwyżej krzycząc "Boże, Ty chu*u, Nic nam nie zrobisz!" itp. Tylko jeden facet siedzi
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: hola, hola kolego! Przeczytałem wpis i popieram wszystkie 100% punktów, boli mnie tylko że plujesz na innych ludzi którzy nic ci nie zrobili, czemu ja na nich nie pluję i nie wyzywam? Ok, skoro robią źle, indoktrynują - oni mają zryty łeb, ale ja mam to gdzieś, czasz? Zajmuję się samorozwojem i bardziej godnymi rzeczami aniżeli pluciem na ludzi w internecie kiedy na żywo się siedzi jak myszka pod
  • Odpowiedz
@CaptainSarcasm: zresztą wydaje mi się jakby takim ludziom było płacone. Że polskie społeczeństwo nie może żyć razem i być zjednoczone. Zawsze trzeba ich skłócić żeby nic nie osiągnęli i byli krajem gorszego sortu. Bili się, wyzywali i nie doszli do niczego bo w kupie siła a to źle, prawda?
  • Odpowiedz
@Ptaszek99:
Bo widzisz, według katolików albo jesteś z nami albo przeciwko nam, nie ma czeogś takiego jak inny światopogląd, wszystko musi być w barwach kościółkowych.
Każdy z nas dopłaca do tych guseł i zabobonów z podatków czy tego chce czy nie, kościół nie jest apolityczny i ma ogromny wpływ także na życie ludzi nie wierzących wtrąca się do wielu stref naszego życia. Jeśli to się zmieni, zamilknę i zakończę moją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ptaszek99: czemu jest tyle osób, które muszą pluć na @lakukaracza_ , nie możecie swoich poglądów zachować dla siebie?

PS w publicznej telewizji jest promowana religia katolicka i wmawia się ateistom, że bozia istnieje i to za pieniądze ateistów, więc tak, ludzie religijni wchodzą nam do domów i mówią o Bogu.

PS2 nie ma czegoś takiego jak sam agnostyk, jest teista agnostyk, albo ateista agnostyk. No i może jeszcze agnostyk
  • Odpowiedz