Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skąd wiedzieliście że dziewczyna w #zwiazki to właśnie ta? Nie wiem czemu ale zawsze myślałem ze związek to już bardzo poważna sprawa, łaska musi mi się w 100% podobać i być idealna z charakteru. Nie przeszkadza mi się spotykać z dziewczynami które tego nie spełniają i mimo ze dobrze się z nimi czuje to nie wyobrażam sobie z któraś być w związku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: nw. Mi bardziej na niej zależało niż na samym sobie. Może to tylko opiekuńczość, #!$%@? wie. Ja już kiedyś napisałem. Jak bd chillował w ogrodzie na słoneczku i mi przyniesie zimne piwo to mogę się oświadczać :DA będę tak robił co jakiś czas to może w końcu na to wpadnie :p Ja miałem tak, że nie chciałem martwić niektórymi rzeczami. Nienawidziłem gdy płakała itp. Nadal nie ogarniam co mam robić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@temokkor: próbowałem, czasami działa :p ale raczej coś w stylu, nie dotykaj mnie, mam zły dzień, nie chce gadać, zmieniłam zdanie, nie zostaje na noc itp