Wpis z mikrobloga

i co jak ogłosi bankructwo?

Wykupią nas Niemcy czy co


@Medyc: zobaczysz wtedy jak się żyje podczas kryzysu jaki miała republika weimarska , najwidoczniej nie wiesz jak wyglądała hiperinflacja w Polsce bo najwidoczniej byłeś zbyt młody
@theromanpolan: Ta, bo jako jeden z niewielu miał świadomość że taki wirus jest jest jednym z bardziej realnych zagrożeń nic cokolwiek innego i próbował pchnąć medycynę do przodu. Przywódcy państw woleli w tym czasie zastanawiać się jakby tu #!$%@?ć bliski zachód żeby dochody z surowców się zgadzały. Od dłuższego czasu żadne z topowych państw nie wprowadzało nic rewolucyjnego do swojej służby zdrowia a ten „dzban” wydaje się inwestować w życie ludzkie
Ta, bo jako jeden z niewielu miał świadomość że taki wirus jest jest jednym z bardziej realnych zagrożeń nic cokolwiek innego i próbował pchnąć medycynę do przodu.


@FrontalnyAtakDupskiem: nie tylko on zauważył że rośnie otyłość na świecie która przyczynia się do wzrostu infekcji

jakby chciał pchnąc medycyne do przodu to nie inwestował by pieniedzy w fast foody tylko w zmienę nawyków żywieniowych u ludzi to tak na początek , czemu nie
@theromanpolan: To nie jesteś w stanie dopuścić do myślenia że na naszej planecie istnieje więcej wirusów które nie zostały jeszcze odkryte ? Przecież średnio co kilkadziesiąt lat zdarza się taka epidemia. Całe to zamknięcie w domu jest efektem obserwacji wcześniejszych katastrof czyli uczenia się na błędach, kraje może są pazerne ale strata obywateli czyli defacto siły napędowej każdej gospodarki na pewno nie wychodzi na korzyść żadnej nacji. Ale według ciebie lepiej
To nie jesteś w stanie dopuścić do myślenia że na naszej planecie istnieje więcej wirusów


@FrontalnyAtakDupskiem: a ty nie jesteś w stanie pojąć że cały czas żyjesz obok tych właśnie wirusów które tylko czekają aż twój system immunologiczny zostanie osłabiony przez twoją głupotę i nawyki ?

80% przechodzi to asymptomatycznie , 15% ma silny stan , a 5% stan krytyczne z czego ci poza 80% to głuwnie otyli i starzy ?
@theromanpolan: O czym ty koleś piszesz, jakie głupie nawyki ? Nie wiem jak ty ale mnie mama uczyła że się ręce po sraniu myje i unikam osób jeżeli widzę że są w jakimś stopniu zakażeni. Mam świadomość jak to wyglada statystycznie, ale jeżeli masz do czynienia z pandemią na taką skale to z tych procentów robi się ogromna liczba zakażonych czego służba zdrowia nie wytrzyma i szpitale nie są w stanie
@FrontalnyAtakDupskiem: o #!$%@? inteligent kolejny co myje ręce po sraniu ? kiedy twoja rodzina odkryła że trzeba to robić w którym pokoleniu ? XD

ps. tu masz brifing amerykańskich lekarzy tej twojej śmiesznej choroby o śmiertelności zwykłej grypy XDDD Mam nadzieje, że angielski nie jest zbyt trudny XD
t.....n - @FrontalnyAtakDupskiem: o #!$%@? inteligent kolejny co myje ręce po sraniu ...
@theromanpolan:Przecież kmiocie sam piszesz o głupich nawykach bez wytłumaczenia czym one są i nie potrafisz zauważyć różnicy pomiędzy szybkością i łatwością rozprzestrzeniania się różnych wirusów do tego kpisz sobie z zakazów które mają na celu złagodzenie tego właśnie rozprzestrzeniania. Lekarze z twojego filmiku mają racje co do niebezpieczeństwa tej zarazy ale jak napisałem wcześniej czego twój małpi rozum nie jest w stanie pojąć, jeżeli w bardzo krótkim czasie zarazi się olbrzymia