Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zerwałabyś z chłopakiem jakby ci powiedział, że bywał na divach? Nawet takich z wyższej półki? Wyraź swoje zdanie w komentarzu.
#przegryw
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow #blackpill #bekazpodludzi #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

Zerwałabyś relację?

  • Tak 55.0% (66)
  • Nie 45.0% (54)

Oddanych głosów: 120

  • 15
@niewiemcorobic: czy zerwałbyś z dziewczyną, gdyby ci powiedziała, ze dawała dupy po klubach?


Za hajs? Raczej nie... Kwestia zaufania czy waliłaby mnie po rogach + doceniłbym szczerość i sprawdził bym tylko kwestie chorób zakaźnych

Za darmo? A co mnie to obchodzi co i z kim robiła przede mną? #!$%@?łbym się gdybym ja dostawał mniej niż ona dawała komuś przede mną.
Różowy pasek: Hmm, chyba ciężko byłoby to zaakceptować, ponieważ dla wielu mężczyzn to jest jak hobby i byłaby obawa, że do tego wróci. Zresztą jak ktoś jest regularnym bywalcem u prostytutek, wybiera je sobie jak produkt z katalogu, to ma podejście do seksu inne niż ktoś, kto seksualnego spełnienia szuka w związku.
Inna sprawa jak wynikałoby to z braku powodzenia u płci przeciwnej i niemożliwości spełniania swoich potrzeb bez płacenia. Z
@Arachnofob: > A co mnie to obchodzi co i z kim robiła przede mną? #!$%@?łbym się gdybym ja dostawał mniej niż ona dawała komuś przede mną.
No najpewniej by tak było. Seks to nie tylko włożenie ogur into maurza. Zostawia ogromne ślady emocjonalne. Jeżeli kobieta miała dużą ilość partnerów, to najpewniej życie z nią będzie o wiele mniej wartościowe. To samo tyczy się mężczyzn. Z ilością partnerów wzrasta szansa na zdradę,
Jeżeli kobieta miała dużą ilość partnerów, to najpewniej życie z nią będzie o wiele mniej wartościowe.


pod jakim względem?

To samo tyczy się mężczyzn. Z ilością partnerów wzrasta szansa na zdradę,


to zależy od zasad moralnych i własnych wartości a nie od ilości partnerów...

kłótnie,


to zależy od charakteru i znajomości swojej osobowości oraz świadomości potrzeb własnych i komunikacji ich czyli pośrednio od dojrzałości a nie od ilości partnerów

choroby weneryczne.


tu
@Arachnofob: Nie mówię, że w każdym przypadku. Jednak występują pewne trendy.

Jeżeli kobieta miała dużą ilość partnerów, to najpewniej życie z nią będzie o wiele mniej wartościowe.

pod jakim względem?


Będzie podświadomie porównywać cię do poprzednich partnerów, przez co do szczęśliwego związku będziesz musiał spełnić więcej absurdalnych wymagań. No chyba, że jesteś ideałem, ale warto zaznaczyć, że człowiek łatwo przyzwyczaja się do pozytywnych cech, więc i one przestają wystarczać. Zresztą duża