Wpis z mikrobloga

#mmorpg #lineage2 #interlude
Witam. Jest taki malutki ale całkiem zgrabny serwer Temida mid rate. NPC buffer, mana potki, autopickup, autolearn .. i wszystko co jest potrzebne żeby grać swoją ulubioną postacią bez ciągania boxów. Serwer ma ambicje rozwijania się. Administrator zaproponował nagrodę za ściągnięcie nowych ludzi. Ja chętnie podzielę się ta nagrodą z osobami które dojdą. Jeśli wbijecie dziś to przez 2 dni macie bonusowy exp x2 (drop, quest, wszystko). Szukajcie klanu Paradise postać SH. Będę dziś cały dzień. Pomagam w kasie na start i gratach do c potem opiekę przejmuje klan .. ale spokojnie ja jestem CL :). Gramy rekreacyjnie, bez napinek, nie ma w klanie drażniących dzieci (i nie planujemy). Jest disco po wejściu do klanu w notce zaproszenie. https://www.l2temida.pl/ Zapraszam serdecznie i to nie ze względu na nagrodę ale dlatego, że to fajny serwer i chcę żeby się rozwijał żeby mieć gdzie grać. Połowa nagrody spokojnie pozwoli ustawić się (noblesse bez questa, jakieś A/S graty na plusiku). Do 40 bezpłatny buff i teleporty. https://www.l2temida.pl/
#zostanwdomu
Pierwszy raz możesz uratować świat siedząc w domu i grając - nie spier..ol tego :).
  • 8
@ebson: Sam tez nie przepadam za serwerami tego typu, ale nie rozumiem ludzi którzy się wysilają, żeby skomentować czyjś wpis w ten sposób. Każdy ma swój gust, a to że tobie się to nie podoba to mnie gówno obchodzi i autora tego wpisu pewnie też. Powodzenia w ściąganiu nowych graczy @JanuszSebaBach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ebson: Ja lubiłem prophetem pograć ale odkąd widziałem stosy botów uznałem że to nie ma sensu :P Skończyli się potem graniem nuker/dd/tank czasem bishop :D a potem jakieś stucksuby gdzie długo siedziałem o dziwo bardziej to było zbalansowsne niż zwykle pvp xd
Możesz grać SE/EE na kamie kasuje buffy przyda się na frytce canceluje buffy też się aktywny healer buffer zawsze przyda a poza tym zawsze możesz zrobić sube maga i tez pograć.
Boty raczej tu nie chodzą jest smart guard i Admin pilnuje. Konta na razie są max 3 ale wszystko zmierza do zmniejszenia do 2. Nie trzeba ślęczeć godzinami żeby wbić lvl i nacieszyć się postacią zapraszam nawet na weekend.