Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 300
No kto by się spodziewał - geriatria #!$%@? ten kraj swoimi #!$%@? wyborami. Pomijam fakt że młoda patolnia też głosuje na PiS ale to oni są głównym kołem napędowym ich władzy. Patrząc pod siebie i mając #!$%@? na innych - typowo po polsku. Oni nie dożyją czasów gdy będzie tutaj smród który młode pokolenia będą sprzątały od nowa kolejne 30 lat. Ważne że czternastki dali.
@zloty_wkret: Byłem na podobnej grupie kilka dni i do teraz nie potrafię zrozumieć i pogodzić się z tym, że ci ludzie decydują o losach Polski. Każda próba dyskusji z tymi dziadami, to było nazywanie mnie i podobnych osób ruskimi trollami xD Żadne argumenty nie dochodziły, o dyskusji można było zapomnieć. Wszędzie komentowanie obrazkami z Dudą i Kaczyńskim. Strasznie smutne i przygnębiające jest to wszystko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zloty_wkret: też jestem na takiej grupie. To jest jakaś masakra. Chciałem kiedyś nawet prostować jakie debilizmy, ale tam jest wrzucane z 300 postów dziennie.
Po 30 minutach post traci już swoją aktualność i nikt do niego nie będzie wracał bo już 20 kolejnych wpadło.