Wpis z mikrobloga

E-lekcje to jakaś patologia xD

W mojej szkole po prostu przesyłają pliki na stronę szkoły jakieś zadania, ćwiczenia itp. oczywiście z neta by się nie wysilić.

-Każdy nauczyciel wysyła pliki w innym formacie.
-3/4 nauczycieli podaje błędne maile albo ich wcale nie podaje i nie ma gdzie odesłać ćwiczeń.
-Obowiązkowo trzeba wydrukować a potem zeskanować zadania...wydaje mi się że nie każdy ma taką możliwość.
-Wysyłają błędne pliki, części nie da się odtworzyć a jak się da to wysyłają takie coś jak na screenie widać...
-Wysyłają po 40 plików w każdym jest kilkadziesiąt ćwiczeń itp. które przypominam że trzeba wydrukować i zeskanować xD
-Dzięki temu że kradną pliki z neta to wysyłają tego mnóstwo bo oni się nie natrudzą...
-Wysłałem część ćwiczeń a potem mi wysłali info sms'em że pomylili maile i mam wysłać jeszcze raz...
-Strona szkoły zawiesza się i odświeża automatycznie, dzięki temu łatwo się pogubić i nie wiesz co pobrałeś a co nie

Ze względu na to że jest tego mnóstwo to nie pamiętam co wysłałem a co nie wysłałem, co się wysłało na dobry mail a co na zły....

W normalnym kraju ludzie cieszą się że mogą wykonać ćwiczenia na spokojnie w domku no ale w kraju z dykty oczywiście NIC nie działa...

Służba zdrowia do dupy, szkoły do dupy a potem idziesz do pracy i też jest do dupy bo państwowe służby które powinny pilnować porządku przychodzą na NIE ZAPOWIEDZIANE KONTROLE informując o nich kilka dni wcześniej pracodawców, to samo jest w szkołach.

W tym kraju nic po prostu nic nie działa tak jak powinno...

#polska #zalesie #szkola ##!$%@? #praca #patologia #niewartobylo #sluzbazdrowia
G.....s - E-lekcje to jakaś patologia xD

W mojej szkole po prostu przesyłają pliki...

źródło: comment_1587760519TwymQnkX47gEizODMFGW7r.jpg

Pobierz
  • 5
@GamesFlemes słabo ze szkołą trafiliście w takim razie. U nas w jednej szkole pakiet od microsoft: teams itp. A w drugiej google: clasroom hangous itd. Kazde dziecko imienne konto o ze szkoly dostało. Bardzo dobrze to działa. A angielski dodatkowy to na zoom.us. I fakt na samym początku też zanim ogarnęli to jakies zadania na e-dzienniku itp szły.
@guzi: Znasz może jakąś aplikacje dzięki której można łatwo przesyłać materiały do nauki?

np.google: clasroom hangous służy do rozmów online a to nie wchodzi w grę, jedynie jakaś apka przez którą będą mogli nacieczecie przesyłąć ćwiczenia, testy itp. gdybyś pomógł mi coś takiego odszukać to zmuszę szkołę do wprowadzenia tego :P