Wpis z mikrobloga

Ogółem mam pytanko.
Mój utwór będzie na kanale Lithuania HQ i będą go promowali na YouTube, Spotify itd.
Jaki mogę mieć z tego zarobek? Nie wiem czy jakiś procent z tego biorą ale z tego co wiem z kontraktu to raczej nic ale może coś przeoczyłem więc pewnie coś do 10%.
I ogółem umówmy się na 1.000.000 wyświetleń na YouTube bo na ich kanale to nie trudno o takie liczby z tego co widzę, a jeszcze dostałem pomoc od typa co na tym kanale po 2.000.000 wyświetleń zbiera więc jego nazwa w tytule też pewnie przyciągnie trochę osób.

A pytam się bo może by udało się coś dokupić do mojego pokojowego studia ( )

#produkcjamuzyki
#lithuania
#flstudio
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@lilskii znaczy się nie xd Źle napisałem z tą promocją. Sami kazali podać informacje na temat konta bankowego i pytali się na ile procent chce podzielić zysk z tym typem co mi pomógł i on nic z tego nie chce i że mogę sobie wziąć całość bo on i tak lekko poprawił miks i mastering nutki. Także wydaje mi się, że coś z tego będzie skoro prosili o takie dane.
  • Odpowiedz
@wolf_boi: aaaaaa to chyba że tak, jak chcesz wiedzieć ile z tego może być to sprawdź sobie aktualne cpmy ile jaka strona czy aplikacja płaci za 1000 wyświetleń czy odtworzeń zobaczysz na co możesz liczyć, swoją drogą jaka muzykę robisz daj link do jakiegoś kawałka bruh
  • Odpowiedz