Wpis z mikrobloga

Co kieruje ludźmi, którzy wybierają #medycyna jako swój zawód i przez całe życie później grzebią p0lakom w zgniłych zębach, cipach, dupach, leczą p------------w i psycholi albo codziennie w przychodni przyjmują spocone stare baby, które udają różne choroby? Nie mówiąc już o pracy w jakiś rozsypujących się szpitalach. Czy to realizacja jakiś chorych fetyszy?

#studbaza #pracbaza #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SkrytyZolw: Nie. I nie mówię, że wszyscy którzy na niego idą tacy są. Ale znam sporo osób, które widzą w medycynie tylko pomaganie ludziom i ewentualnie pieniądze a o warunkach pracy myślą dopiero po studiach. Sama, gdy byłam młodsza, chciałam iść na lekarski, ale po przyjrzeniu się odrobinkę służbie zdrowie dochodzę do wniosku, że wolę sobie siedzieć w laboratorium. Póki co jestem w technikum chemicznym i jest fajnie, staże dotychczas
  • Odpowiedz
@Lunait: Jak jest to Twoje zainteresowanie i rzeczywiście to lubisz to idź w to. Najważniejsze to lubić swoją pracę, będziesz miała serce i do tego co robisz i będziesz w tym dobra, więc znajdziesz po studiach dobrą pracę. Technologia chemiczna na politechnice Warszawskiej jest bardzo dobrym kierunkiem.
  • Odpowiedz