Wpis z mikrobloga

@Eshirael: Przede wszystkim nie da się uruchomić programów na Windows, co jest dość oczywiste. Jeśli jedyne co robisz na kompie to internet i filmy to nie ma problemu, ale z innymi rzeczami może być ciężko. Do tego nie mam pewności, ale myszka raczej nie działa tak samo dobrze i intuicyjnie jak na komputerze. Innym, lepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest tablet z Windows 8, który spokojnie może działać jako komputer (może
Dopadł mnie jakiś czas temu minimalizm, zwłaszcza w kwestii posiadania przedmiotów - zależy mi na sporym telefonie, natomiast tablet w pracy odpada, a wg http://www.wykop.pl/link/1380341/galaxy-note-ii-pelnoprawnym-komputerem/ Note II całkiem daje radę. Osobiście komputer jest mi potrzebny jedynie do internetu, filmów, word, excel, pdf, send to kindle z poziomu przeglądarki, rzadziej word (wysyłanie materiałów na czytnik książek, wtyczka do ff jest i w wersji mobilnej). Obecnie na kompie mam win8 i gdyby nie fakt,
@Eshirael: Tablety mają pełną wersję Windows 8, która nie jest w żaden sposób okrojona. To dokładnie ten sam system co na komputerach. Chyba, że oznaczony jest jako "Win 8 RT" to wtedy jest to wersja ograniczona i zdecydowanie nie warta kupna.