Wpis z mikrobloga

W ogóle każdy się podniecał Czechami bo tam ciągle byly wypowiedzi ministrów "2 lata bez podróży" "nas nie obchodzą inne kraje, żyjemy swoim i tu będą obostrzenia". A dzisiaj już czytam że Czesi mogą podróżować za granicę i to nawet w celach turystycznych. To niezłe 2 lata. XDD Sam byłem ostatnim człowiekiem do teorii spiskowych, łamania zasad etc. ale im dłużej to jest tym co raz bardziej mam wrażenie że ten śmieszny wirus to pic na wodę, #!$%@?ć te maseczki i #zostanwdomu #koronawirus #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przemyslenia #gownowpis
  • 6
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Ilość badań sugerujących że zarażonych jest o wiele więcej niż w oficjalnych statystykach przybywa a co za tym idzie śmiertelność i zagrożenie jest dużo mniejsze ¯\_(ツ)_/¯

Ja dalej twardo twierdze, że wirus nie jest dużo groźniejszy od grypy a cała ta drama to tylko panika paranoików, nakręcana przez media i populizm władzy a kamieniem węgielnym tej całej szopki jest to że sobie we Włoszech trochę starych ludzi umarło bo akurat
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15 mam podobne odczucia.
Nie twierdzę, że nie ma problemu z wirusem. Nie umniejszam śmierci z tego powodu. Za każdą znajduje się osobista tragedia.
Jednak niecałe 200 tys. zgonów na ponad 7,7 mld ludzi, przykro mi, że to napisze, ale nie robi wrażenia.
Chciałbym porównań liczby zgonów z poprzednich lat, a także śmierci z innych przyczyn na tle koronawirusa.
I jeszcze raz napisze : daleko mi od teorii spiskowych i wiem, że
  • Odpowiedz