Wpis z mikrobloga

@MrSzakal sprzedałem w 3 poprzednich fifiach i w tej,bez bana, ale szukałem opini o tej stronie to gdzieś mi się przewinęło, że ktoś dostał, więc raczej nie dostaniesz, ale ryzyko zawsze jakieś jest
  • Odpowiedz
@Syncu: Możesz zrobić to na dwa sposoby. Tak jak piszą koledzy wyżej, dostaniesz 850 zł za sprzedaż samych monet na @SuperCoinsy Oczywiście tylko jeśli transakcja przebiegnie bezproblemowo. Drugi sposób to wystawienie całego konta na allegro - tracisz wtedy maila, PS account i wszystkie gry do niego przypisane - ale jesteś wstanie wyrwać nawet 1300-1400 zł. Niestety taka sprzedaż może trwać bardzo długo. Dlaczego w ogóle ktoś mógłby zainteresować się kupnem? Bo
  • Odpowiedz
  • 0
@burbonek7 i tu jest śmiesznie, bo bana wyrwałem zanim przelew przyszedł do mnie na konto. Dzień-dwa dni czekałem na bana, trzeciego chyba był przelew.
  • Odpowiedz
@skuld: przykro nam, że transakcja sprzedaży zakończyła się z banem, ale też jak przedstawiamy jawnie na stronie - ryzyko takie będzie istnieć. Niemniej jednak, czy mógłby Pan podać więcej szczegółów - tj. kiedy Pan te coinsy sprzedawał i na jakiej platformie? Z każdą nową edycją FIFY banów w naszym skupie coins jest coraz mniej, w obecnym roku kalendarzowym to się dzieje raz na około 100 przypadków. Wydaje nam się, że to
  • Odpowiedz
@susuke15: dokładnego sposobu zdradzić nie możemy. Dokonujemy po prostu transakcji na zawodnikach między kontami. Sposób opracowaliśmy tak, aby EA nie kwalifikowała tych transakcji jako sprzedaż/kupno coins. Jak widać po opiniach, działa to dość dobrze :)
  • Odpowiedz