Wpis z mikrobloga

#dziendobry

Ostatnie #rozdajo cieszyło się niemałą popularnością. Wysłaliśmy do Was łącznie 5 paczek (niestety jedna z nich trafiła pod zły adres @Barcjanin - pozdrawiamy). Dziś mamy dla Was #cebuladeals a dokładniej zniżkę 12% na cały asortyment z naszego sklepu.!

Kod promocyjny - wykop2137 (ważny do 30 kwietnia na stronie sklepu beautyfabric.com.pl).

Co znajdziecie u nas w sklepie? M.in. #maski przeciwpyłowe FFP3 polskiego producenta, maski bawełniane oraz jednorazowe. Rękawiczki nitrylowe w różnych rozmiarach i kolorach, gogle ochronne, przyłbice oraz środki do dezynfekcji. W związku z #koronawirus zalecamy wybór #paczkomaty #inpost.
Pobierz
źródło: comment_1587636465xAC8AzqvRhm5058z4GpDYm.jpg
  • 37
@ajronekLotr: kolega wyżej napisał nawet taniej jakąś podróbeczkę. W pl, Lakiernia_pl czy jakoś tak miała za jakoś 73 teraz widzę zblokowali chwilowo zamówiania mimo, że niby mają stan magazynowy na zielono.
Jak dalej nie będą mieli możesz pytać bezpośrednio u dystrybutorów np. w prosafe.
A jak nie zależy na czasie - na ali 6200 za 60zł z wysyłką pierwszy lepszy wynik i 55zł za 7500.
@scottx85: no a ta jest serii 6000. wiadomo ze lepsza bedzie drozsza. szczegolnie oryginalna. ja chcialem sprobowac jak to jest miec cos lepszego niz tekturowe gowno i tak lezy ze 2 lata
ale tam gdzie sie miala przydac to sie przydala. najlepiej wydane 3 dyszki
@Likenavy: @okikus: no ale słuchajcie, tak wygląda sytuacja.

Normalnie sprzedawałem półmaski FFP3 z zaworem w sklepie za 7,10 brutto.

W tej chwili mogę kupić pojedyncze maski w cenie kilkudziesięciu złotych za sztukę. Dziesięć razy drożej, niż wcześniej.

Ja zdecydowałem, że nie będę się dokładał do podnoszenia cen i nie zdecydowałem się ich wprowadzić do oferty. Ale rynek nie znosi próżni. Są producenci z takimi cenami, są sklepy, wreszcie są i
Jak ktoś z Was chce to żeby nie tracić za wiele mogę komuś wysłać P3 polskiej produkcji za 40 albo P2 za 20. W przypadku większej ilości możemy coś ponegocjować. Zostało mi z 50 sztuk masek p2/p3 po firmie, bo kazałem przerzucić się na pełne maski 3m ze względu właśnie na wysokie koszty.