Wpis z mikrobloga

#dziendobry

Ostatnie #rozdajo cieszyło się niemałą popularnością. Wysłaliśmy do Was łącznie 5 paczek (niestety jedna z nich trafiła pod zły adres @Barcjanin - pozdrawiamy). Dziś mamy dla Was #cebuladeals a dokładniej zniżkę 12% na cały asortyment z naszego sklepu.!

Kod promocyjny - wykop2137 (ważny do 30 kwietnia na stronie sklepu beautyfabric.com.pl).

Co znajdziecie u nas w sklepie? M.in. #maski przeciwpyłowe FFP3 polskiego producenta, maski bawełniane oraz jednorazowe. Rękawiczki nitrylowe w różnych rozmiarach i kolorach, gogle ochronne, przyłbice oraz środki do dezynfekcji. W związku z #koronawirus zalecamy wybór #paczkomaty #inpost.
BFABRIC - #dzieńdobry

Ostatnie #rozdajo cieszyło się niemałą popularnością. Wysłal...

źródło: comment_1587636465xAC8AzqvRhm5058z4GpDYm.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@BFABRIC: wystarczy spojrzeć na niektóre produkty by wyczuć janusza VELODES SILK 500ML 51,99 można znaleźć za 40zł

Niestety tak to aktualnie wygląda


"i tak dokładamy do tego biznesu" XD
  • Odpowiedz
@okikus: @Mr_Frodo: @izud: W pierwszym #rozdajo dodałem wzmiankę, że pracuje w #januszex ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie mam wpływu na ceny, być może produkty pochodzą ze starszej dostawy i stąd te nieaktualne ceny.

@Kion: Nie słyszałem, podrzucisz linka?

@Mariss: Dezynfekcja to chyba nie to samo co sterylizacja w autoklawie. Nie nie sugerujemy tego, producent to robi. Wysyłam fragment z karty katalogowej produktu:

Półmaska
  • Odpowiedz
@BFABRIC: dezynfekcja w postaci popsikania maseczki płynem jest absurdalna głupota, wiec nie biore tego pod uwagę. Jedyne zalecane metody jeśli konieczne jest ponowne użycie maseczki to autoklaw i piekarnik jeśli są to warunki domowe. Do piekarnika tez nikt ich nie włoży. Zatem maseczki są jednokrotnego użytku i wprowadzacie w błąd.
  • Odpowiedz
@Mariss: Nie jestem ekspertem więc się nie wypowiem. Przekazuje tylko informację od producenta, firmy która produkuje tego typu maski już przeszło 10 lat. Zaopatrują się u nich górnicy, straż graniczna a ostatnio rzuciły mi się zdjęcia polskich lekarzy wysłanych do Włoch jako pomoc w walce z covid. Swoją drogą dezynfekcja parownicą wydaje się najsensowniejszym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz