Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
A wiecie, co jest najśmieszniejsze? Że jak się władza zmieni, to te wszystkie (uzasadnione zresztą, bo pis to piehdolona mafia chamów) krzyki o tym, że obecny rząd to zorganizowana grupa przestępcza pełna zdrajców stanu skończy się na... Absolutnie zerowych konsekwencjach. Mogę się założyć o 100 polskich złotych i loda kaktus, że nikt nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej i cała ta karuzela będzie się kręcić w nieskończoność, bo Polacy najlepiej się czują wtedy, gdy nie wiedzą, co się dzieje i można sobie narzekać przy wódeczce. Tfu. #bekazpisu #bekazpo #bekazpodludzi #polityka #neuropa #4konserwy
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kordian_ziom: też mi się tak wydaje, za długo te wszystkie mordy siedzą na tych samych stołkach mimo tyłu afer. Pewnie znajdą jakąś płotki, zrzuca na na nich wine, I karuzela kręci się dalej. Choć mam nadzieję że się mylimy, jednak ten obecny reżim już zalazł za skórę wielu ludziom, jawnie pomawiając i szkalując kogo popadnie
@djtartini1: No nie można było. Z tego co na pisowskich lub pisujących kanałach mówili panowie historycy to nasi super sprzymierzeńcy, StaZjaci woleli żeby tak się nie stało. Według tych samych ludzi, w latach 90 ambasada St. Zj. napisała nam parę ustaw.

@Kordian_ziom: Cechą demokracji jest to, że po oddaniu władzy nie następują rozliczenia. Jakby tak nie było to mogłoby skłaniać do dwóch rzeczy:
A) sumienności, praworządności
B) absolutne okopanie się