Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie w końcu prenumeratę wyborczej i powiem wam, że to zupełnie inny świat. Żadnych pisowskich trolli w komentarzach, żadnych(albo bardzo mało, nie wiem jeszcze) fejk niusów, artykuły dopracowane, podane źródła, dużo ciekawych śledztw dziennikarskich.

Choćby nie wiem jak głośno wykopki krzyczały, wyborcza jest kilka klas wyżej niż te pisowskie gadzionowki pod każdym względem. Polecam bo koszt 10zl to nic za taki content

#wyborcza #gazetawyborcza
Pobierz kobiaszu - Kupiłem sobie w końcu prenumeratę wyborczej i powiem wam, że to zupełnie i...
źródło: comment_1587624146he9SmkHUyc5uSmNvxs2OVr.jpg
  • 97
Wolny rynek i wolność poglądów. Połączenie najlepszych cech lewicy i prawicy.


@KochanekAdmina: Wszystko się zgadza, ino nie rozumim, jakich niby cech prawicy. Socjaldemokracja na zachodzie i w Skandynawii już kilkadziesiąt lat temu postawiła na wolny rynek a lewacka Skandynawia jest oazą wolności gospodarczej. A potem przyszedł Korwin i zaczął bredzić, że lewactwo to gospodarczy komunizm i ludzie mu uwierzyli. No beka...
@kobiaszu: to samo, zajebista sprawa. Od kiedy mam przestałem wchodzić na jakiekolwiek inne strony informacyjne, nie ma jakichś idiotycznych reklam, głupich komentarzy, artykuły są zazwyczaj napisane tak, że dobrze się czyta, mało artykułów z jakimiś slajdami do przewijania. Złoto.
A do tego czasem rozdają za darmo dostęp na kilkanaście dni. Dziękuje pan Michnik ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kobiaszu: jeśli chodzi o komentarze, to strasznie dużo tam oszołomów i januszy, tyle że antypisowskich.
W kwestii rzetelności to niestety zdarzały się tej gazecie kompromitacje, natomiast wersje lokalne są bardzo ciekawe i można dowiedzieć się wielu fajnych rzeczy o danym regionie
Socjaldemokracja na zachodzie i w Skandynawii już kilkadziesiąt lat temu postawiła na wolny rynek a lewacka Skandynawia jest oazą wolności gospodarczej. A potem przyszedł Korwin i zaczął bredzić, że lewactwo to gospodarczy komunizm i ludzie mu uwierzyli. No beka..


@Walenciakowa: ale co to ma do rzeczy, że jakaś partai sobie zawłaszczyła postulaty wolnorynkowe? I co, teraz już one nie są prawicowe? lol

Liberalizm gospodarczy to pogląd prawicowy czy tego chcesz czy
Liberalizm gospodarczy to pogląd prawicowy czy tego chcesz czy nie. Fakt adoptowania go przez lewicowe partie na zachodzie świadczy tylko o tym, że parte te zrzucają klapki z oczu i przestają być betonem lewicowym


@In_thrust_we_trust: To może tak. Skandynawskie partiie socjaldemokratyczne oraz SPD już przed wojną głosiły ten pogląd o wolnym rynku. Znasz jakies prawicowe partie, które tak czyniły? Nie? Bo zawsze kupowały głosy populizmem i sianiem nienawiści, jak PiS.
@Walenciakowa: Chcesz mi powiedzieć że brytyjska Partia Konserwatywna i Republikanie w USA nie był wolnorynkowe przed wojną? xD

Rozumiesz fakt, że lewica została ugruntowana właśnie na fundamencie socjalizmu w XIX wieku? To że lewica skandynawska w latach 70' XX wieku skapnęła się ze socjalizm to idiotyzm i poszłą w kierunku wolnorynkowym nie znaczy, że wolny rynek=lewica