Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie jakich wiele... Gdzie kupić kindla? W media markt Kindle paperwhite za 529 cebulionów. Do tego chyba rabat będzie tj. 50 zł za przystąpienie do klubu media i dostawa gratis. Da się coś taniej? Chyba nie... Ale czy paperwhite 4 kupić czy Kindle 10 czy jeszcze coś innego? #kindle #czytajzwykopem #amazon
  • 16
  • Odpowiedz
@Brzezim: nie wiem czy to ciągle aktualne info, ale kiedyś było tak że najlepiej kupić na amazonie. Ekrany w kindlach jak i reszcie czytników są bardzo kapryśne, potrafią przestać działać bez powodu lub pęknąć od nacisku pierdu chomika. Amazon takiego kindla kupionego u nich wymienia na nowego bez gadania, u nas w marketach podobno robią problemy i kilka miesięcy musisz im udowadniać że to nie Twoja wina, a i tak mogą
  • Odpowiedz
Pytanie jakich wiele... Gdzie kupić kindla? W media markt Kindle paperwhite za 529 cebulionów. Do tego chyba rabat będzie tj. 50 zł za przystąpienie do klubu media i dostawa gratis. Da się coś taniej? Chyba nie... Ale czy paperwhite 4 kupić czy Kindle 10 czy jeszcze coś innego? #kindle #czytajzwykopem #amazon


@Brzezim: Bierz na Amazon, monitoruj strony lokalne jak UK czy DE na wypadek promocji. Najłatwiejsza reklamacja w przypadku jakiejś wady
  • Odpowiedz
piszesz o wadliwości ale od lat mam Kindla Keyboard z 3G i zero wad. Wiadomo, że co generacja to inne problemy ale masz rację, co do wymiany


@Sefton: no właśnie amozon podobno wymienia te kindle nawet jak np Ci upadnie, albo uszkodzi się z Twojej winy, bo taką mają politykę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
piszesz o wadliwości ale od lat mam Kindla Keyboard z 3G i zero wad. Wiadomo, że co generacja to inne problemy ale masz rację, co do wymiany

@Sefton: no właśnie amozon podobno wymienia te kindle nawet jak np Ci upadnie, albo uszkodzi się z Twojej winy, bo taką mają politykę ¯_(ツ)_/¯


@Plp_: Ale ja się zgadzam, oprócz tego, że z "winy usera". Odkąd pamiętam, to po zgłoszeniu wady wysyłało się
  • Odpowiedz
@qmox: Na stronie Amazon.de zamówiłem rozmowę z konsultantem. (w języku polskim) po około 20 sekundach rozmowy Pan stwierdził, że przekaże moje zlecenie do działu zajmującymi się Kindle'ami. Kilka godzin dostałem (już po angielsku) maila, że zajmą się tym w ciągu 24 godzin, a dzień później, ze reklamy zostały usunięte i mam wyłączyć i włączyć Wi-Fi aby zadziałało.
  • Odpowiedz