Wpis z mikrobloga

Poszukuję jakiegoś urządzenia elektrycznego, którym ogolę moja głowę w najdelikatniejszy sposób, jak najkrócej możliwe. Czegoś co można co 1-2 dni używać. Raczej też odpadają klasyczne maszynki z ostrzami typu pług. Tzw wet shaving odpada.
Czy takie coś będzie dobre?

Braun 9390CC
https://www.shavers.co.uk/shop-for-brands/braun/braun-9390cc-series-9-men-s-electric-shaver.html
#kiciochpyta #barber #golenie #fryzura
Pobierz czlowiekmalpaz_ochrony - Poszukuję jakiegoś urządzenia elektrycznego, którym ogolę mo...
źródło: comment_1587581129CeGUQisWZlHYqYew97ZCj1.jpg
  • 8
@czlowiek_malpa_z_ochrony: kupiłem w tym tygodniu BraUn 7 series, goli gładziutko. Prawie tak jak żyletką, tylko że bez podrażnień. Szukałem golarki wlasnie z takimi samymi kryteriami jakimi Ty szukasz. Więc taki braun serii 9 na pewno robi taką samą a może nawet lepszą robotę, jeśli się da jeszcze bardziej krócej bo praktycznie po ogoleniu głowy czuje gładko :D
@PanNosaczCebula: przyszla, goli twarz jak normalna manualna maszynka. Głowa też ogolona na 0, choć mam takie punkty na głowie że ciężko dogolic i zostają pojedyncze włosy. Ja mam chyba poprostu dziwny zarost, bo szyję mi się ciężko goli. Zobaczymy za drugim podejściem. Ogólnie jestem zadowolony, werdykt ostateczny będzie za kilka tygodni. Zobaczę czy mi podrażnia skórę. Najlepsza jest ta stacja CC, czyści dezynfekuje.
@patrol798: jestem zadowolony, goli bardzo łagodnie i króciutko, praktycznie jak na mokro. Niektóre pojedyncze włosy są pomijane w moim przypadku prawdopodobnie dlatego że rosną w każdą stronę świata.
Nie zacina się, nie wyłącza
Do dezynfekcji pasowałoby co kilkadziesiąt cykli czyszczenia dokupić nowe cartridge z płynem. Wylało mi się trochę i stacja zaleca nowy cartridge.
Cena wysoka jak na polskie warunki ale chyba warto.