Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej żałosne w aferze obyczajowej w #konfederacja? Zachowanie wykopowych kucy. Ten niewiarygodny syndrom wyparcia, na samym początku gdy pojawiły się pierwsze screeny, co drugi kuc pisał że to fake, zresztą zobaczcie na znalezisko, ile jest zakopów jako "informacja nieprawdziwa" i te komentarze bagatelizujące sprawę - masakra. Później gdy jeden z działaczy potwierdził autentyczność screenów, zaczął się prawdziwy festiwal spie... Ile fikołków zrobiono by to wyjaśnić, nawet nie jestem w stanie zliczyć. A już absolutnym numerem 1, jest ten który twierdzi że oni tylko cytowali Lipińską (autorkę 365 dni), jakby to w jakikolwiek sposób miało ich wybielić. I tutaj drogie kuce nie ogarnęliście że nawet znienawidzone przez was feministki nie pozostawiły suchej nitki na tym paszkwilu, ale tam gdzie feministki stwierdzą że to za dużo (nawet jak na nie), wchodzicie WY CALI NA BIAŁO (°° i będziecie mówić że to przecież nic takiego. I gdy już człowiek myśli że nic go bardziej nie jest w stanie zaskoczyć, #4konserwy po raz kolejny udowodniają że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Pamiętacie znalezisko: PROPAGANDA w sosie TVP, czyli jak odwracać kota ogonem w sowieckim stylu, gdzie autor opisuję technikę "whatabouthism", której głównym celem jest zrzucić całą odpowiedzialność za dany czyn, dyskredytując swojego oponenta przez zarzucenie mu hipokryzji równocześnie nie odnosząc się do meritum... I wiecie co robią wtedy kuce? A BO BIEDROŃ BIJE MATKĘ ( ͡º ͜ʖ͡º) I jeszcze tylko odnosząc się do niby tezy z obrazka o standardach w Konfederacji to według tego znaleziska, góra w żaden sposób nie chciała zareagować, co więcej prezes regionu zagroził że jeżeli spadnie ze stołka, to pociągnie ze sobą osobę która wszystko ujawniła. SUPER STANDARDY


#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #polityka #gorzkiezale #oswiadczenie #polska #wykop #afera
saakaszi - Wiecie co jest najbardziej żałosne w aferze obyczajowej w #konfederacja? Z...

źródło: comment_1587546621buI85T8VnIQ5vBMJERmcNJ.jpg

Pobierz
  • 29
Ten niewiarygodny syndrom wyparcia

@saakaszi: Neuropis co 5 minut jakiegoś fake'a w stosunku do Konfy uskutecznia, więc to niej est syndrom wyparcia, tylko zwykłe przyzwyczajenie do kłamstw.
Jak w TVP coś prawdziwego pokażą to też nie będziesz na początku wierzył.

A inf. nieprawdziwe zdaje się że w dużej mierze były przez kłamliwy opis znaleziska.
@saakaszi: głosowałem na Konfederację. Miałem nadzieję na jakieś poruszenie w sprawie zwiększania kwoty wolnej od podatku, zmniejszania podatków itp. Zawiodłem się mocno. Popieram każdą ich próbę składania sensownych projektów ustaw, odcinam się jednak od wszystkich tych dzbanów od tego #!$%@? załączonego na screenie czy od "delegalizacji LGBT".
Czepianie się jednak Konfederacji na każdym kroku też uważam za bezsensowne, jak choćby w sprawie projektu o podniesienie kwoty wolnej, gdzie Lewica zgłosiła niemal
@saakaszi Za to większość neuropków zakopuje znaleziska kiedy gwałcą imigranci lub kiedy jakaś baba kogoś niesłusznie posądziła o gwałt także możesz sobie wsadzić takie grafiki.