Wpis z mikrobloga

#trochesebastory #tfwnogf #miloscmoze #uczucia

Mam dla Was część mojej opowieści o mnie a zarazem eksperymentu, który zacząłem na sobie przeprowadzać. Nazwałbym go eksperymentem psychologicznym, dotyczącym mojego pewnego uczucia które ostatnio mnie nawiedza. Nazywa sie to pewnie zauroczeniem ale niech sami zainteresowani stwierdzą.

Część już mam napisaną, dużo nie będę zmieniał, oczywiście oprócz szczegółów takich jak daty, miejsca, imiona.

odcinek 1

no i jak to się tym razem zaczyna? czym się to będzie różniło? cóż, kilka faktów mogę już stwierdzić: mam poważną datę początku, dziś jest inna sprawa to to, że mogę dokumentować wszystko na bieżąco, z własnego doświadczenia wiem, że nawet po 3 dniach już jest trudno.

ale jednak zacznijmy od początku, chociaż to będzie w skrócie

Spotkanie zapoznawcze, pierwszego roku pewnego średniomądrego kierunku.

jestem tam i ja

razem chłopaków jest dwóch, dziewczyn 6

wszystkie całkiem ładne

lecz moją uwagę zwraca jedna z nich

Nazwijmy ją

Ładna blondynka, trochę niższa ode mnie, z ciekawymi zainteresowaniami - jakieś biegi, ma w tej dziedzinie całkiem niezłe osiągnięcia. Chyba nie łapaliśmy na spotkaniu jakiegoś większego kontaktu wzrokowego, ale cóż, stałem się niepotrzebnie wyczulony na takie oznaki w ciągu 3 ostatnich lat, kiedy moje kontakty z płcią przeciwną były dość "ograniczone".

Po spotkaniu, ja, Zosia i jeszcze jedna dziewczyna idziemy na ten sam przystanek. Całkiem miło się rozmawia itp. ale w końcu się wszyscy rozdzielamy.

Jak można zauważyć skupiam się na tej Zosi. Co to może znaczyć? Czyżbym coś poczuł? Czemu tak szybko - to mnie martwi. Tym razem jestem jakotako przygotowany, wiem że to nie może być jeszcze uczucie, a przynajmniej uczucie miłości. Teraz wszystko zależy od mojego ruchu. Jeśli chcę cokolwiek w kwestii naszej znajomości osiągnąć, muszę planować ale póki co mam kontrolę.

W następnym, odcinku: czemu mam takie problemy, ogólny zarys moich ostatnich związków, planowanie.

Na tą chwilę się zatrzymam, jeśli będzie jakieś, nawet minimalne zainteresowanie, to mam już przygotowane następne "odcinki". Dla zainteresowanych proponuje tag #anzelmcontent.

tl;dr

  • 4