Wpis z mikrobloga

@Wypok94: rozumiem, szkoda, ale i tak bywa. Jak to mówią, tego kwiatu to pół światu ;)

A co do propozycji wyżej o wykopie, to tylko tak zapytam - myślisz, że tutaj są jakieś dziwne kobiety? Inne od tych na portalach randkowych (nie piszę tutaj o skrajnych przypadkach siedzenia na tych portalach non stop dla darmowego obiadu, tylko przeciętna użytkowniczka)?
Mężczyźni często mówią, że kobiety są w większości bardzo podobne, więc może
@Wypok94: sporo jest tu mirabelek i to naprawdę ciekawych. Też czasami widać wpisy, że ludzie się tu poznali i zakochali i mają cud miód i orzeszki. Chodzi o nie zamykanie się na coś tylko dlatego, że nie jest portalem randkowym. Paradoksalnie lepiej nawet poznać kogoś na 'neutralnym gruncie' przy okazji takich grup jak Ty wcześniej na FB, czy nawet właśnie wykopu. Przy okazji poznajesz lepiej kim tą osobą jest, bo się
@blond_lok Dziękuję, przyda się ;) W zeszłym roku korzystałem trochę z Tindera, nawet parę miesięcy spotykałem się z jednym różowym z internetu, ale jak mi powiedziała co robiła zanim się poznaliśmy, to postanowiłem ekspresem się ewakuować xD
@blond_lok Myślę, że raczej ciężko xDD Miałem trochę randek z Tindera, jeśli nie liczyć tamtej dziewczyny, to chyba zawsze po pierwszej wiedziałem, że na drugą już nie mam ochoty. Laski albo mega wulgarne (ja sam czasem rzucę mięsem, ale z kolegami przy piwie, a nie kurde umawiając się z babą pierwszy raz), albo z dziećmi (i to wieku 20-22 lat), albo o ilorazie inteligencji na poziomie kubka do kawy. Co ciekawe, bardzo
ale normalni ludzie też tam są. Tak myślę ;)


@blond_lok: są, ale to jak szukanie perły w szambie. Normalny chłopak nie przebije się zalewie spermiarstwa, a normalna dziewczyna dostaje tysiące wiadomości od spermiarzy i ma problem aby upatrzyć tego normalnego. Dla mnie tinder to syf.
@Wypok94: wiesz jak jest, w życiu też się spotyka różnych ludzi i niekoniecznie każdy nam odpowiada, więc tym bardziej w internetach może być ciężko, ale to zawsze jest jakaś opcja. Wiadomo, że dobrać się to wcale nie taka łatwa sprawa i dużo rzeczy musi pasować by pykło między ludźmi, a jeszcze więcej musi się zgadzać aby to wszystko pociągnąć. Ale warto! Także szukać trzeba, bo gdzieś tam czeka na Ciebie Twój