Wpis z mikrobloga

Hurra, pierwsza kasa :) Jak wspominałem w tym wpisie zarejestrowałem się w #appen , żeby zarabiać hajsy. Pierwszy projekt, do którego się zakwalifikowałem, to było robienie zdjęć szyldów, znaków z polskimi literami. Za każde dostawałem ~$0.6 - niestety projekt skończył się przed czasem i zaliczyło mi tylko 12 zdjęć. Dziś wchodzę na konto, a tam fakturka ;) Hurra :)
Polecam Appen! Są wiarygodni :)

#zarabianiewinternecie #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1587467666qH1dLwPx0KStkXs4JGWUmJ.jpg
  • 31
@Vaas: Dostaniesz cały poradnik o tym jak oceniać. Zapoznaj się z nim dokładnie i przejdź do testu, który dotyczy informacji zawartych w poradniku. Sam poradnik możesz mieć otwarty podczas robienia testu więc na pewno wszystko pójdzie dobrze :)
@ulele po zrobieniu testu mam tylko informację, żeby czekać i nie mogę już powrócić do listy moich projektów oczekujących. To normalne, że można uczestniczyć tylko w jednym projekcie na raz?
@Gusmag: Mówisz o projekcie Arrow? Jeśli tak to czasami też mam informację, że nie ma więcej zadań, ale wtedy piszesz do nich ticketa i informujesz ile czasu chciałeś poświęcić ale przez brak zadań musiałeś odpuścić.
@Gusmag: Ciężko mi powiedzieć bo dawno ich nie robiłem. Projekty nie są wieczne i każdy się kiedyś kończy, być może że tak wlaśnie jest z tym.