Wpis z mikrobloga

Hurra, pierwsza kasa :) Jak wspominałem w tym wpisie zarejestrowałem się w #appen , żeby zarabiać hajsy. Pierwszy projekt, do którego się zakwalifikowałem, to było robienie zdjęć szyldów, znaków z polskimi literami. Za każde dostawałem ~$0.6 - niestety projekt skończył się przed czasem i zaliczyło mi tylko 12 zdjęć. Dziś wchodzę na konto, a tam fakturka ;) Hurra :)
Polecam Appen! Są wiarygodni :)

#zarabianiewinternecie #chwalesie
SebaD86 - Hurra, pierwsza kasa :) Jak wspominałem w tym wpisie zarejestrowałem się w ...

źródło: comment_1587467666qH1dLwPx0KStkXs4JGWUmJ.jpg

Pobierz
  • 31
@JSMaster: Śmiej się. Jak dostaniesz 30 zł za zrobienie 12 zdjęć to pogadamy. Tu chodzi o to, żeby zarobić a się nie narobić :) Jakbyś strzelił 100 zdjęć za ponad 300zł to uważasz że to źle? Robisz dziennie pewnie więcej zdjęć tak o i nic z tego nie masz.
@SebaD86: Hej, zakwalifikuj się do projektu Arrow. Dostaję $6/h za przeglądanie stron WWW i decydowanie o różnych aspektach - czy nadają się na reklamę FB, czy nie są NSFW etc. Dorobiłem w ten sposób już kilkaset dolarów w wolnym czasie. Polecam Appena ;)
@JSMaster: Tylko, że ty robisz to zawodowo. A tutaj Mirek dostal $ za zrobienie zdjęcia będąc na spacerze.
@SebaD86: Ja dostałem projekt za 1$/zdjęcie. Zobaczymy ile z tego wpadnie ;)

@ulele: @SebaD86: Macie teraz projekt Amur - ja nie mam czasu na to, ale myślę że warto.
@SebaD86: @ulele: @Foxio: mam pytania, poniewaz dopiero co zalozylem tam konto, juz wszystko jest potwierdzone, natomiast co do projektow. Czy mozna byc na kilku naraz projektach? Bo zlozylem kwalifikacje na projekt pearl, arrow, cedar. Wszystko narazie bez odzewu. Zlozylem tez w Iris_Polish2020Q2, ale podobno jest to nieoplacalne, z tego co widze jestem zakfalifikowany ale wchodzac na ten porjekt mam tylko instrukcje i nic wiecej, zadnych zadan ani nic. Czy
@mierdan: Ja mam aktywne 7 projektów. Wysyłasz swoją kandydaturę. Jeśli cię zakwalifikują to dostaniesz maila. Niektóre projekty wymagają zaliczenia "egzaminu" który sprawdza Twoją wiedzę o temacie. Inne przyjmują bez tego. Co do płatności to niektóre wymagają, abyś sam wpisywał ilość przepracowanych godzin, inne same aktualizują te dane. Aby się wypisać, wystarczy że wyślesz im maila. Ja osobiście nie wypisałem się z żadnego chociaż nie pracuję nad każdym.
@mierdan: dokładnie tak jak @ulele napisał. Z racji tego, że przez #koronawirus wiele ludzi przeszło na pracę zdalną/pracują przez neta po zwolnieniu to wysyp aplikacji sprawił, że długo rozpatrują kandydatury. Wybierają najlepszych, więc moim zdaniem lepiej wysłać wiele aplikacji a potem pracować w tych, w których chcemy.
Niektóre z projektów działają krótko, inne długo. Jak np. skończy się konkretny task, to możesz nie otrzymywać żadnych zadań, a mogą się pojawić w
@mierdan: ja bym widział że tylu chętnych to bym wam reflinka dał ;)

Nowy Iris płatny jest za 1h twojego gadania, przyczym sam musisz sobie ulżyć Zdania. 15$ wydaje się kuszące, ale niesty samo tworzenie zdań,. które będziesz czytał zajme Ci trochę czasu.

Dla porównania robiłem kiedyś projekt dla M-B i tam miałem do stworzenia i odczytania 60 prostychkomend dla systemu głosowego i za to było 30$. Zajęło mi to 45min
@mierdan: Aktualnie mam aktywny projekt polegający na transkrypcji polskich filmów na YT. Płacą ponad $100 za transkrypcję godzinnego materiału. Z doświadczenia widzę, że 10 minut transkrypcji + wrzucenie jej w ich aplikację zajmuje mi około godziny. Godzinny materiał to około 6-7 godzin pracy za który dostaję ponad 400 zł więc całkiem dobry pieniądz.
@ulele: @Foxio: @SebaD86: dzięki wielkie za odpowiedzi, rozjasnilo mi juz troche. Do 5 projektow zlozylem i czekam w takim razie na jakis odzew. Mam pytanie jeszcze co do projektu Montecito i Santiago gdzie sa wymagani znajomi na FB w liczbie 25. Braliscie tam udzial? O co tam dokladnie chodzi i czy w jakis sposob to wplywa na swoje pywatne FB ze trzeba cos udostepniac badz do kogos pisac?