Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr
Mam dziewczynę zza granicy, nie zarabiam dużo, nie jestem wykształcony, mam problemy psychiczne i żyję, a wy?

Przeglądam od czasu do czasu wykop i dziwią mnie ludzie spod tagu #przegryw #twnogf którzy żalą sie, że nie mają powodzenia u dziewczyn i w ogóle to wina kobiet, że oni są sami

Mam 24 lat, nie mam wyższego, zarabiam jakieś 2700 w Krakowie, poznałem tutaj na meetingu typu langueexchange dziewczynę z Francji, lvl 23. Pewnie zaraz powiecie, że zarzutka, bo jak to polak z dziewczyną zza zachodu, ale wy macie straszne kompleksy. I jestem z nią już 1.5 roku, dziewczyna za mną szaleje, rozmawiamy po angielsku, ja się dziek i niej nauczyłem podstaw francuskiego, ale ona polskiego nie chce, bo za trudny. Dziewczyna 8/10, wysoka, długie nogi, ciemne włosy - bardzo ładna, no i mamy sporo tematów do rozmów, od 1.5 roku razem, a czuję sie jakby to było wciąż świeże, sex 10/10, dopasowalismy się idealnie, bo oboje lubimy ostry wyuzdany sex, a na co dzień jesteśmy raczej takimi przytulaśnymi
misiami.

I teraz do was przegrywy - idźcie do psychologa, psychiatry, który wam pomoże ogarnąć fobie, kompleksy w których żyjecie. Nie mówię, że jestem idealny, bo sam mam problemy psychiczne i chodzę na terapię, a dziewczyna wspiera od początku, ale mimo to mam dziewczynę i jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam ten stan, trochę #wygryw i #protip dla mentalnych przegrańców

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ty się dziwisz ze oni nie mają dziewczyny? Najpierw sobie zobacz jaki oni mają stosunek do płci przeciwnej to ogarniesz czemu żadna ich nie chce XD znając życie związek z nimi to by było piekło, bo nie dość że się żalą ze żadna ich nie chcę to do tego nic nie robią w tym kierunku by to zmienić. Siedzą w piwnicy całymi dniami i myślą że jak na pstryczek
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czy to klasyczne „uderzenie pięścią w stół”?
Sorry mordo, ale raczej musisz mieć ładną twarz, inaczej tak by to nie wyglądało.

Prace mam spoko, robię coś w życiu, mam wręcz hopla na punkcie dbania o swój wygląd, ale dopiero kilkuletni związek związek uświadomił mi, że z moim ryjem mogę liczyć jedynie na związki „z rozsądku”. Czemu? Bo mam do bólu przeciętny ryj. Psycholog mi operacji plastycznej nie zrobi, poza
  • Odpowiedz
jeżeli miarą spełnienia według ciebie jest tylko kasa to możesz zacząć obserwować gałęzie, w przyszłości z jakiejś zapewne skorzystasz


@Deska_o0: Nie wiem czy wiesz, ale pieniadze sie w zyciu bardzo przydają ( ͡° ͜ʖ ͡°) partnerka moze cie w kazdej chwili kopnac w 4 litery, rozwiesc sie zabierajac co najmniej polowe majatku wiec uzaleznianie wygrywu od tego czy masz partnerke jest imho bardzo słabe.
  • Odpowiedz
@programista1992: a gdzie ja chociażby zasugerowałem że partnerka ma jakikolwiek wpływ na to? xD
@womendown: tu się zgodzę ale portfel w dalszym ciągu nie jest wyznacznikiem spełnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) wolałbym mieć 5k w pracy która lubię niż 10k i jej nienawidzić
  • Odpowiedz
wolałbym mieć 5k w pracy która lubię niż 10k i jej nienawidzić


@Deska_o0: A wiesz ze mozna miec 15k w pracy ktora bardzo lubisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego sugerujesz ze popelnie samobojstwo? Mi jest bardzo wygodnie zarabiajac 15k i chodzac sobie raz czy dwa razy w tygodniu do divy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

bo jak to polak z dziewczyną zza zachodu, ale wy macie straszne kompleksy


Jak wyglądasz dobrze to możesz być nawet z Mozambiku, a dupy się będą kleić, zagadka rozwiązana.
Z kolei to 2700 i dupa z Francji pachnie mocnym baitem, ale od tego w sumie jest amw ( ͡
  • Odpowiedz