Wpis z mikrobloga

Krótko na temat, szukam czytnika #ebook, ok. 8 cali, zastanawiam się między #pocketbook InkPad 3 a #onyx Boox Nova.

Specjalnych żądań nie posiadam, najbardziej zależy mi na wsparciu #legimi. Bezawaryjność >> dodatkowe ficzery typu przeglądarka, odtwarzacz mp3, etc. Oczywiście nie musi być nic z tej dwójki, jeśli istnieje na rynku coś lepszego to z chęcią się zapoznam.

#ebooki
  • 3
Pocketbook tylko pod kątem ceny. Boox Nova 2 to natomiast Championship
League wśród czytników, to eink z możliwościami tabletu. Android 9 pozwoli nie tylko na korzystanie z #legimi ale także np. #woblink, #empikgo, które b.dobrze się rozwija i jest niezłą alternatywa a na pewno uzupełnieniem.
@tomink: nie zgodzę się. Jest okej, ale ma dużo wad. Jest przeładowany funkcjami, które nie są zbyt intuicyjnie zorganizowane i często ciężko znaleźć to czego się szuka. Wolno też reaguje na dotyk. Dodatkowo, zdarzały mi się też raczej dyskwalifikujące bugi: np. po kilkudziesięciu minutach rysowania, rysunek nagle wywaliło w kosmos poza canvas i przy próbie przywrócenia go, aplikacja się scrashowała, więc po ponownym otwarciu nie mogłem użyć opcji "cofnij" - tak