Wpis z mikrobloga

@kicioch: co pokazuje tylko, jak szybko wszyscy zapominają co nas #!$%@?ło w poprzednich rządach. Z czasem tamto zło staje się mniejszym złem. Ciągle rządząca partia jest tą najgorszą i cokolwiek innego będzie lepsze. A jak nastaje to lepsze, to się okazuje, że wcale nie lepsze i cokolwiek innego będzie lepsze. I tak w kółko, a świnie przy korycie się tylko śmieją, karawana jedzie dalej.
  • Odpowiedz
  • 7
@kicioch: i tak nadal jest lepszym Prezydentem i kandydatem na kolejną kadencję, niż wszyscy pozostali, ty i twoja rodzina razem wzięci XD


@fullversion: I super, każdy ma prawo mieć własne poglądy :)
  • Odpowiedz
@kicioch: to są tak zwani narodowi polscy idioci. Wystarczyło pomruczeć coś o wielkiej Polsce, wstawaniu z kolan, żołnierze wyklęci i wykopki kupione xD Tyle im trzeba było, żeby się sprzedać karakanowi i jego awatarom, połechtania narodowego ego i uderzenia w narodowe kompleksy.
  • Odpowiedz
@kicioch: To tylko pokazuje ze wtedy ludzie mieli dość PO jak teraz PiSu, wynik Dudy czy wyborów z jesieni coś pokazują. Niestety u nas jak na karuzeli-rządzący be, opozycje świetna-nieważne kto rządzi. Najgorsze w tym ze zagłębiamy się w coraz większe łajno, którego nikt nie może powstrzymać. Ehh czekam jak ktos mi napisze ze jestem symetrysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kicioch: PO i PSL było słabe marketingowo do tego dochodził efekt zmęczenia nimi. Po stronie ówczesnej opozycji brakowało też alternatywy dla PiSu. Nie zapominajmy również o tym że PiS "odrobił lekcję" uruchamiając swoje tuby propagandowe jeszcze będąc w opozycji. Chodzi mi o całą prasę PiSowską, portale internetowe. Uruchomili nawet własną telewizję informacyjną która sukcesywnie trafiała do sieci kablowych, platform satelitarnych (nc+, cyfrowy polsat), nadawała w internecie. Ja jeszcze pamiętam jak szwagier
  • Odpowiedz
  • 34
@kicioch: Jakby nie patrzeć za rok za dwa nie został znienawidzony, bardziej za 3 za 4.


@krzysssi33k: Bo był przedstawiany bardzo mocno jako prezydent bezpartyjny (z poparciem PiSu) - bardzo uciekał od tego by traktowano go jako przedstawiciela PiSu do tego stopnia, że na jednej z debat dał chorągiewkę (?) Komorowskiemu z logo PO. Potem zaczęło wychodzić jak bardzo jest „bezpartyjny” i jakim jest przydupasem Jarka więc i ludzie zaczęli
  • Odpowiedz
  • 9
@kicioch ale z drugiej strony wtedy też była ulga, że Komorowski nie wygrał, więc no


@Vafik: No pewnie że tak. Ja się kompletnie nie dziwię że ludzie na Dude głosowali - był mało znanym uśmiechniętym ziomkiem, nie był przesiąknięty PiSem, no i nie był Komorowskim. A PiS bardzo ładnie wtedy odrobił zadanie z propagandy więc jego wygrana jest w 100% zrozumiała. No i nikomu raczej do głowy nie przychodziło że PiS
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
#!$%@? czuję się jak prorok plując na PiS od kiedy pamiętam xD


@BIALYBUREK: pamiętam jak wygrali wybory w 2005 roku (głosowałem wtedy na PO). Nie miałem wtedy negatywnych myśli tylko zawód, że stracimy aż 4 lata, bo PO (w hasłach) chciało naprawiać gospodarkę a pis gadał o rozliczaniu komuchów. Ale pomyślałem wtedy, że chociaż Kwachu z Millerem pójdą siedzieć :)
Dwa lata wystarczyły aby zrozumieć, że to podludzie są i trzeba
  • Odpowiedz