Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, #rozowepaski here.
Czy ktoś z Was biorący SSRI na #depresja podbija sobie skutecznie libido suplementami? (jakieś muira puama albo inny żeńszeń) Ewentualnie jakkolwiek inaczej? Odkąd biorę leki samopoczucie mam świetne ale moje libido woła o pomstę do nieba. Nadmienię, że jestem na psychoterapii ale chciałam się jakoś się wspomóc - nie zastępować terapię lekami. Jak więc mogę sobie pomóc? Macie sprawdzone sposoby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytaniedoeksperta #pytanie #psychiatria #psychoterapia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tymi suplami raczej nie, gryzą się z SSRI. Jeśli masz normalnie erekcję to nie kombinuj. Ewentualnie sprawdź sobie Prolaktynę, bo po tych lekach wywala w kosmos (jak u mnie) a ona osłabia libido. Wtedy Cabaser od lekarza i B6 w dużych dawakach.
Możesz jeszcze o tym pogadać ze swoją terapeutką. Pamiętaj sex zaczyna się w głowie.
Super, że Twoje samopoczucie po lekach ma się dobrze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A co do pytania - zapomnij. Nic nie pomoże. Można kombinować z lekami, ale skoro dobrze działają na nastrój... Gdy brałam antydepresanty libido miałam na poziomie -1. Raz przymusiłam się do masturbacji aby sprawdzić czy w ogóle mogę osiągnąć orgazm. Miałam, ale to było takie "puf" i koniec.
  • Odpowiedz
OP: @First992 tak, jestem dziewczyną. Ale prolaktynę na pewno pójdę zbadać jak ucichnie korona. Szczególnie, że biorę jednocześnie antykoncepcję hormonalną to tego, pewnie sporo jej mam xD

@kokofrut no masturbacja to też dramat :/ Próbowałam kilka razy ale po chwili opadało ze mnie wszystko jakbym dostała wiadrem lodowatej wody. Nawet nie jestem w stanie dojść, po prostu nie i już.
Leków nie chcę zmieniać bo serio, mega różnica na nich jest
  • Odpowiedz