Wpis z mikrobloga

@bobikufel: xDDD

Wybacz, że cię jakkolwiek poważnie potraktowałem. Idź powiedzieć przełożonemu, że za nazwani Niemiec i ich służby zdrowia "debilami" należy ci się premia w kwocie 60 kopiejek xD.
  • Odpowiedz
@krol_bolu: @Kleki_Petra: @Bover:
Wiadomo Pis myśli inaczej niż wy.
Ja myślę inaczej niz wy.
Konkluzja? Jestem za pisem xD
Dajcie mnie na czarno przynajmniej już więcej nie bedzie kontaktu.

I nie nazwałem służby zdrowia debilami tylko samych niemców którzy mieli w dupie kwarantanny to teraz mają.
Niemcy mają jedną z najlepszych służb zdrowia na świecie i ledwo dają rade.

Wykresy i dane nic wam nie dają BO WY WIECIE
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bobikufel:

nie nazwałem służby zdrowia debilami tylko samych niemców którzy mieli w dupie kwarantanny to teraz mają.


Polaczek nazywający Niemców debilami to jest absolutne dno dna.
  • Odpowiedz
@Felix112: Różnica w % zmarłych wynika nie z opóźnienia testów a z prostego faktu, że od pojawienia się objawów do śmierci potrzeba ok. 2 tygodni.
Podobnie wyglądało to w Niemczech, którzy byli chwaleni za śmiertelność na poziomie 0.6%. Umierali tam pacjenci z okresu gdy było dziennie ~1000 nowych zachorowań, a wykrywanych w tym samym czasie było po 5000 przypadków dziennie co zaniżało śmiertelność liczoną jako zgony/wszystkie przypadki.
Obecnie śmiertelność w Niemczech
  • Odpowiedz
Na wykresie widać że idziemy jedną z najlepszych dróg jak narazie, koreańską.


@bobikufel: byłoby tak gdyby nie drobny szczegół: to nie "liczba zarażeń" tylko "liczba wykrytych zarażen". Korea Południowa robiła znacznie więcej testów i to widać - oni mają 236 zgonów od początku epidemii, my już mamy 362, o 50% więcej. A przecież oni mają o 20% więcej obywateli!

Więc wykres w którym idziemy łeb w łeb to raczej przekłamanie.
  • Odpowiedz
@Megasuper: porównujesz do Austrii i Niemczech, gdzie epidemia zaczęła się wcześniej niż u nas. To jest bez sensu, bo u nas się zaczęło najpóźniej w EU chyba, więc nic dziwnego, że w innych krajach są w fazie szczytowej albo później.
  • Odpowiedz
  • 3
@Megasuper na #!$%@? ta propaganda rodem z tvpis? Przecież każda jedna analiza łącznie z rządowymi przewiduje szczyt pod koniec kwietnia. Szukasz taniej sensacji i atencji.
  • Odpowiedz