Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Swego czasu na mirkowyznaniach były różne refleksje dotyczące jedynaków. Ja wypowiem się że osobiście śmieszy mnie to dzielenie ludzi i kategoryzowanie na tych co mają rodzeństwo i co nie mają. Prawda jest taka że zarówno ci z bratem i siostrą i ci bez mogą być bucami, egoistami, z tym że jedynak sam musi przebywać w pokoju, więc pewne rzeczy musi nadrabiać bądź nie ma jakiś cech. Lecz patrząc się ogólnie na ludzi innych większych różnic nie widzę, mam znajomych jedynaków co są bucami, chamami, zapatrzonymi w siebie egoistami. ale- mam też altruistyczną koleżankę która dzieli się wszystkim z potrzebującymi i kuzyna który by życie oddał za całą rodzinę. Sam mam nawet różową bez rodzeństwa, wcześniej też miałem jedynaczkę. Pierwsza dziewczyna była zwyczajną borderline i truła mi życie, druga jest dobra, miła dużo bardziej uspołeczniona ode mnie, a mam 5 braci i siostrę więc duża rodzina. Miałem też różowa z rodzeństwem- okradła mnie, oszukała. Wniosek? Taki że nie liczba osób w domu ale charakter się liczy!
#jedynacy #rodzenstwo #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiadomo, że nie ma przypadków czystych, zero-jedynkowych. Ja na przykład jestem typowym jedynakiem - raczej egoista i nie lubię się dzielić. Jak jest impreza z pizzą, to zaraz obliczam, ile mi przypadnie, tak żeby nie być stratnym itp.:)