Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Naturmensch: konkretny komentarz, szanuje kolegę. Ja nie jestem byle jaki pijak, wiem że wodą można zapić i to w zasadzie oprócz soków najlepszy wybór. Tak teraz zapije herbatą. Dawno temu jak miałem trochę ponad 20 lat to potrafiłem zapijać nawet mlekiem ale obecnie jestem wybredny i mój żołądek już nie działa tak sprawnie jak kiedyś. Bez zapijania też potrafię ale zapijam dla zasady żeby we śnie nie uschnąć (
@sodomek: z wodą w umiarkowanych ilościach to bardzo dobry tip. Dodać trochę soku z cytryny i jest git, ale skąd wziąć cytrynę o tej porze. Herba też spoko, rozcieńczyć zimną wodą albo lodem, a kofeiną bym się nie przejmował, to najmniejszy problem ;)
BTW moja babcia miała patent na chłodzenie - wkładać kubek gorącego do gara z zimną wodą. Teraz wiem, że lepszy kubek z plastiku bo ceramika i szkło mają
@sodomek: na 18. urodziny dostałem koszulkę "professional boozer", to o czymś świadczy :D
Choć teraz muszę przyznać rację - starość nie radość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ashi1: wystarczy się trzymać zasad, ja się kładę i odpisuje, alko jeszcze sieknie ale mógłbym siedzieć i dalej pić. To jest ta odpowiedzialność xDbo i tak zaraz sieknie