Wpis z mikrobloga

#tvp #tvpis #koronawirus

Wykopowicze najpierw twierdzą, że w TVP Morawiecki to nie Morawiecki, tylko sobowtór. Teraz że maseczka komputerowo dorobiona. W międzyczasie pewnie jeszcze coś się wydarzyło, czego nie wyłapałem.

Ja wiem, że już ponad miesiąc siedzimy zamknięci w domu i niektórym może zacząć odbijać. Tylko zwróćcie uwagę, że my wszyscy na tym tracimy. Powszechne jest żartowanie sobie na wykopie, że wstyd się przyznać ludziom do siedzenia na wykopie. Przez takie znaleziska naprawdę będzie się wstyd przyznać. Niedługo znajdą się ludzie, którzy celowo będą tworzyć takie fake newsy, żeby jeszcze bardziej ośmieszyć wykop w oczach innych.

#moderacja @Moderacja: Czy dla przykładu nie powinno się czasowo banować za wstawianie takich szkodliwych treści? Bordowi w pogoni za utrzymaniem rankingu nie próbują nawet zweryfikować treści, które udostępniają.
Dla ułatwienia pracy moderatorom, przesyłam namiary na konta osób do zablokowania: @Klimbert, @zouzosi.
  • 4
np. dodatkowe zdjęcia (chociażby z innej perspektywy) i twitty wyjaśniające sprawę?


@Klimbert: To nadal opiera się jedynie na wymyślę jakiejś osoby, która stwierdziła, że widzi tam manipulację. Reszta tylko przytaknęła i poszła za tłumem, bo afera. Nadal brak źródła.