Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Szukam sobie jakiegos nowszego auta na dlugie dojazdy do pracy (60km w jedna strone) i do PL. W dobrej cenie znalazlam Opla Astre CDTI 1,6l (136 koni) z 2016 roku i Seata Leona TDI 1,5 z 2015 (110 koni). Wiadomo, Astra tansza i ma wszystkie bajery, Leon juz nie, ale klima i navi jest. Co byscie brali? Moze sa tutaj mirki, ktorzy uzytkuja te modele i moga sie wypowiedziec na temat awaryjnosci/ komfortu jazdy itp? Z gory dziekuje!

#motoryzacja #opel #astra #seat
  • 56
@19216811 hej, próbowałam się przekonać do automatu ale jakoś psychicznie nie mogę się przemóc xD pewnie kwestia przyzwyczajenia :) poza tym wszyscy w rodzinie i znajomych kupują manuale, a ja jestem kierowcą na imprezach, także nie chcę się odzwyczaić :)
@KaWuSia89: w DE auta sa drozsze niz w PL obecnie, zwlaszcza jesli chodzi o dobre i zadbane egzemplarze. Te tanie, wyjezdzone i powypadkowe ida hurtowo do PL. Jakie przebiegi maja te auta? Czym potwierdzone? Sprawdzalas gdzies na stronce VIN?
@KaWuSia89: jesli te przebiegi sa realne (zwlaszcza leon) to trzeba bedzie pewnie troche do tego auta wlozyc. Poza tym mieszkasz w DE? Tam zamierzasz uzytkowac to auto?
Bo tak sie zastanawiam kto w 2020 kupuje diesle jeszcze XD
@kogi mieszkam w DE i ceny benzyny tutaj sprawiają, że jest sporo deasli z euro 6, także spokojnie można wjechać do miasta. Chciałam znowu mieć auto w gazie, ale żeby te nowe silniki zgazować, to cena masakryczna i rosyjska ruletka. Musiałsbym się bawić w gaz 6 generacji, ktory kosztuje 12k zl xD