Wpis z mikrobloga

  • 2001
Mirki mam do Was małą prywatną prośbę. Mój tata zajmuje się tworzeniem konstrukcji drewnianych (wiaty, altany, ganki, huśtawki itp.), a w związku z wirusem znacznie spadła ilość zleceń. Tata oczywiście wszystko realizuje swoim sprzętem, dojeżdża do miejsca zlecenia i realizuje je w bardzo przystępnych pieniądzach (skromnie podchodzi do swojej pracy). Gdybyście Wy lub ktoś z rodziny albo znajomych w okolicach Węgorzyna 73-150 (promień do 100km) planował takie inwestycje to chciałbym polecić jego pracę i będę bardzo wdzięczny jeśli będzie mu dane zrealizować coś dla Was. Wrzucam link do jego OLX gdzie wrzucił tylko niektóre ze swoich realizacji:
https://www.olx.pl/oferta/wiata-altana-weranda-carport-CID628-IDEvhQh.html

Z góry dzięki, miłej niedzieli! :)
  • 65
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@grv_ te 100km to tak orientacyjnie wrzuciłem :) wszystko jest do dogadania, tata do każdego zlecenia pochodzi indywidualnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krzy_sztof nocleg będzie wielkim ułatwieniem i oszczędnością, myślę że to zdecydowanie pomoże ale decyzję czy tata się podejmie poznasz od niego :) uderzaj na OLX lub tel proszę
  • Odpowiedz
@jakcyk: Ech, wielka szkoda, że nie jesteście z południa Polski - od dłuższego czasu marzy mi się altanka w ogródku, a samemu ani czasu ani umiejętności żeby za to się zabrać nie mam, więc pozostaje mi plusować dla zasięgu.
  • Odpowiedz