Wpis z mikrobloga

siedze od 2017 marca i od tamtej pory takiego marazmu nie widziałem XD na rynky akcji/forex jest w tym momencie okazji a holderzy dalrj modla sie o wzrrosty XD nie mowie ze kapital nie wroci na bitcoina wkoncu to aktywo spekulacyjnie nie majace wartosci fundamentalnej( ͡º ͜ʖ͡º)
ktos mi wytlumaczy z btc maksymalistow dlaczego bitcoin ma byc wart 1mln usd? moze szczepan bentyn ktory ma tu konto i od konfliktu w swej spolce nie wypowiada sie na tym portalu, no dawac argumenty ja chce wiedziec dlaczego bitcoin ma byc wart 1 milon dolarow, blockstream ma pełną władzę nad tym walorem to już wiecej decentralizacji jest w surowej ropie XD KeK .pl
#kryptowaluty #bitcoin #gownowpis
  • 11
@czlonek17: siedzisz od 2017, wiec wszystkie argumenty znasz, mam tylko jedna zajawkę. Po upadku mtgox w 14tym, to była prawdziwa zima na btc, spadł z 1400$ do 200 miejscami- trzy lata dołowania. I nagle w 2017 zrobił 20x do przodu. W latach 2014-17 to była jeszcze zabawka dla geekow, mógł po prostu odejść w zapomnienie. Od 17tego istnieje w świadomości publicznej, to ważne- bitcoin kulturowo jest obecny,swiadomosci ludzi, choćby w filmach,