Wpis z mikrobloga

I bez nich jest ciulowo jesli w pracy ktos spedza wiecej niz 8h.


@worldmaster: Nie no, w pracy spędzam teraz dokładnie 8h bo czas na dojazdy spadł do jakiejś minuty: z łóżka do biurka ;) Ech mam nadzieje że uda mi się znaleźć kiedyś prace 6h/7h, są firmy które mają taki standardowy dzień pracy ale to nie moje progi jeszcze.
  • Odpowiedz
Po chu uczuć się martwej technologii xD ?


@CuckCuckKlan: Na zaliczenie :D Flask nie jest taki martwy, faktycznie jest wypierany przez Django ale nadal stosuje się go do małych stron/lekkich projektów. W pracy raz czy dwa mi się przydał.
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: Nie wiem, ale tam gdzie używam Flaska nie muszę tego wiedzieć: jakieś wewnątrz team-owe wyświetlanie tabelek na stronie internetowej, proste stronki wystawiające dane pomiarowe itd. naprawdę proste rzeczy.
  • Odpowiedz
ASP.NET MVC czy Core


@MeszarosJozef: Na tym że to co podałeś jest mniej związane z Pythonem. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo kiedy jest mowa o stronach internetowych i pythonie to zawsze pojawia się Django, czasem Flask, a nie to co podałeś.
  • Odpowiedz
@MeszarosJozef: Jestem programistą pythona, i raz na rok potrzebuje zrobić turbo prostą stronę wiec wolę wykorzystać język który znam ;) Nawet jeśli inne technologie są generalnie lepsze. Ale to dziwne w sumie co mówisz, bo niestety większość ofert dla koderów pythona jest z Django, czyli z jakiegoś powodu firmy wybierają takie rozwiązanie.
  • Odpowiedz