Wpis z mikrobloga

@Silvervend: Dokładnie, dyszka dziennie daje 300k miesięcznie, a to już jest wystarczająca ilość kasy, żeby sobie inwestować w coś choćby dla beki.
Nie chcesz inwestować, to kupujesz sobie duperele do zabawy. Na życie masz każdego dnia 10k, to jednego dnia możesz sobie spokojnie opłacić wszystkie rachunki i inne sprawy i zostaje się czysty zysk ¯\_(ツ)_/¯
Z językami natomiast i tak musiałbyś gdzieś iść i znaleźć robotę, a następnie przekonać innych
  • Odpowiedz
@szad: no jakby generowac tak 10k dziennie to za pare miesiecy bedzie w p---u inflacja i c---a to warte. Ja bym poszla w języki. Zycie 200 lat to ryzykowne, moglby to byc bol istnienia. No chyba ze daloby mi to niesmiertelnosc przy okazji no to juz cos mozna kombinowac.
  • Odpowiedz
@gucias ale żadna znajomość języka nie da Ci takiej kasy bez kiwania palcem. Więc w sumie się mylisz, bo daje mniej możliwości niż kasa. Nawet za martwe lub zagrożone języki nikt aż tyle nie będzie płacił.
  • Odpowiedz
@Silvervend: Kwestia perspektywy, według mnie człowiek znający wszystkie języki świata bez większych problemów byłby w stanie zarobić tyle, że wyjdzie 10k dziennie, ale faktycznie będzie to wymagać jakiegoś działania.
Znając wszystkie języki świata, przy odrobinie wysiłku, jesteś w stanie osiągnąć 10k dziennego zarobku.
Zarabiając 10k... nawet 100000k dziennie, nie ważne jakbyś się starał, nie jesteś w stanie nauczyć się wszystkich języków.
Dlatego wybrałbym języki :)
  • Odpowiedz
@gucias no 300k/mc z samej znajomości języków? Co byś robił, żeby tyle zarabiać? Bo nawet nie wyobrażam sobie jaki biznes można by na tym ukręcić. Nawet jakbyś wstrzelił się z tłumaczeniem jakiejś książki, której nakład idzie w miliony, to i tak będziesz do tyłu.
  • Odpowiedz
@Silvervend: Już trochę pisałem na ten temat w jednym z komentarzy. "no 300k/mc z samej znajomości języków?"
To nie jest zwykła znajomość języków, to jest znajomość WSZYSTKICH języków czyli coś czego nikt inny na świecie nie posiada. Dla przeciętnego człowieka znajomość 4 języków jest już niezłym osiągnięciem, a tutaj mowa o jakichś 7 tysiącach języków.
Mam wrażenie, że nie doceniasz niezwykłości posiadania takiej umiejętności i myślisz, że życie takiej osoby
  • Odpowiedz