Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nairamk: biorę pod uwagę. Faktycznie opcja 1 jest dość bolesna, ale żeby rozwiązać następne dwie sprawy wystarczy z raz, dwa zmienić tożsamość, "pożyczyć" sobie od kogoś. Zresztą, w normalnym kraju, gdzie jest powszechna etyka lekarska i nie ma zamordyzmu problem 3 nie jest jakoś za bardzo uciążliwy. Zaś problem 2 dotyczy również opcji "10k w dzień".
  • Odpowiedz
@bledny: No no no, juz widzę jak najbogatsi tego świata by Cie nie porwali i nie trzymali gdzieś w laboratorium na pustyni żeby sie dowiedzieć jak żyć 200 lat XD 300 lat temu to by przeszło ale teraz gdzie w coraz większej ilości państw sa wprowadzane systemy rozpoznawania twarzy to raczej zbyt długo po setnych urodzinach bys nie pobalował wyglądając na 50 latka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szad: Dziwne, że nikt jeszcze nie wybrał pierwszej opcji. Na co komu każdy język, wystarczy na luzie angielski + ewentualnie jeszcze ze 2. 10k zaraz zażre inflacja, a mój stary jest trzeźwy i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyne, czego mi w życiu poza zdrowiem brakuje, to czas.

@bledny: 200 lat ale nigdzie nie jest napisane w jakim zdrowiu. Jeżeli bez magicznego zamrożenia starzenia
  • Odpowiedz
@szad: Zdecydowanie 10k dziennie.

Mając taki hajs nie musisz znać jezyków, bo zatrudnisz sobie tłumacza - poza tym, po c--j znać wszystkie? Pijany stary to nie problem, bo i tak się wyprowadzisz do wielkiej rezydencji a żyć 200 lat - tez kiepsko, po co tyle żyć nie zarabiając 10k dziennie, nie znając języków i jeszcze patrzeć się na pijanego starego? xD
  • Odpowiedz
i jak bys to wykorzystal? Zatrudnil sie na 3 linii suportu w centrum outsorcingu norweskiego IT pod kielcami xDDD ?


@InterferonAlfa_STG: Z tak wąskim postrzeganiem świata, to faktycznie dla ciebie opcja 10k dziennie jest lepsza. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to znając wszystkie języki świata byłby w stanie zarobić o wiele więcej niż 10k dziennie.
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: No tak, bo jak ktoś posiądzie wiedzę, której nikt w historii ludzkości jeszcze nie posiadał to pójdzie pracować na słuchawce xD Znając wszystkie języki świata z automatu stajesz się jednostką wybitną jakiej jeszcze nie było, łatwo możesz sprawić, że będą o Tobie mówić na całym świecie, a wtedy różne firmy i organizacje będą walczyć o to, żeby mieć "dostęp" do twojej osoby. Sama umiejętność już pozwoli na zarobienie milionów,
  • Odpowiedz
@gucias: czyli postulujesz totalnie bezuzyteczne spolecznie bicie piany w mediach i zostanie celebryta ala Siwiec tylko zamiast balonow masz do zaoferowania ze Ty znasz jezyki i nikomu nic z tego nie przyszlo.

A kasa z tanca z gwiazdami?

Bo ja rozwazalem takie rzeczy jak zalozenie swojego wydawnictwa i tlumaczenie
  • Odpowiedz
@gucias jeżeli byłoby to 10k dziennie, codziennie, do końca życia, to można się spokojnie ustawić inwestując z grubsza w cokolwiek. Z językami to czeka Cię z-------l, żeby coś z tego ukręcić.
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Nie, nie zrozumiałeś mnie. Sprowadzasz temat do przyziemnych spraw, najpierw praca w infolinii, a teraz taniec z gwiazdami. Chodzi mi o szersze spojrzenie na całą sytuację. Zdajesz sobie sprawę jakie poruszenie wywołałby pojawienie się człowieka znającego wszystkie języki świata? Zmieniłoby to dotychczasowe postrzeganie ludzkiego umysłu. Firmy zajmujące się nauką zapłaciłby grubą kasę, żeby móc z tobą pogadać i zadać ci kilka pytań. O różnego rodzaju badaniach i współpracy już
  • Odpowiedz