Wpis z mikrobloga

  • 0
@Saute 207 nie, porzebuję mniejsze auto żeby czasem jeździć wiekszym, bo znając życie wieksze w ogóle nie będzie ruszane, wszedzie będę pakował dzieciaki. Do lupo czy pandy raczej nie da rady jechać z wózkiem
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: w lupo będziesz miał luzik z blacharką, imo jeśli wersja jest wypasiona, katować silnika nie będziesz, to lupo. Może i obniżyć trochę będziesz chciał, wtedy lepiej wygląda ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chyba, że chcesz cos bardziej uniwersalnego, bo panda to sprawdzone: daily, drift i cargo
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: zależy ile $$$. Przy 75KM całkiem przyzwoicie będzie jezdzic. Z bolączek to rdzewiejące przednie błotniki. Miałem Polo 6n2 (mnóstwo części współdzieli) zrobiłem 120k km i złego słowa nie mogę powiedzieć. Części tanie i od cholery. Koszt pewnie porównywalny do Pandy.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Ale wydaje się mi, że 207 w 3 drzwiach(sam takiego użyszkodnikuję) jest idealnym autkiem na zakupy czy dojazdy do miasta.

Takie małe pierdy jak Citigo, Aygo czy coś palą porównywalne ilości paliwa(jak nie więcej, bo to bardziej kosiareczki niż auta), są słabo z reguły wyposażone itp itd.

Szukaj czegoś z segmentu B niż A.

Zawołam Ci @ScaRRyMaN
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: z lupo nie miałem stycznosci bezposrednio. Wiem, że z ciekawostek jest wersja Lupo 3L, której nazwa pochodzi niby od tego za pali 3 litry, aczkolwiek nie wiem jak z ich dostępnością i kosztami, bo chyba dosyć mocno się różni od zwykłego :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: jak dobrze wygląda i wychodzi lepiej niż panda to nawet brałby bez gazu, wątpię że spali więcej niż 1.0 a do miasto auto nadaje się idealnie.
  • Odpowiedz