Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: no lupo fajne autko, dużo części mechanicznych się zgadza z innymi vagami, blacha raczej ok, ktoś tam powiedział że przednie błotniki rdzewieją – norma w vagach z tamtych lat bo im się nie chciało w fabryce porządnie zamontować osłony, możesz wsadzić chlapacze za 20 złotych i problem znika na zawsze
i pytanie jeszcze które 1.4 bo były 4 takie silniki w lupo, z tym że dwa w zasadzie identyczne
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: bębny to jeszcze dzisiaj są stosowane w mniejszych autach i nie ma w tym nic dziwnego – są tanie, wystarczające do hamowania na tylnej osi, nie zapiekają się z byle gówna, wytrzymają znacznie dłużej z kiepskim serwisem, a nawet jak ktoś kompletnie oleje temat i zetrze okładziny do zera, to nadal można za grosze przetoczyć bębny i będą się dalej nadawały do użycia
a lupo waży tonę z groszami, na
  • Odpowiedz
  • 0
@WsuupSimo e no stopniowo się rozpędzałem. Poza tym sprawdziłem auto, mam swoje auta od 15 lat , więc wiem na co uwagę zwracać. Na s8 od piotrkowa do warszawy prędkość między 140 a 170 cały odcinek xD ale najlepiej mu do 100km/h potem to przez dach dosyć głośno. XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: chyba że tak, mi się odechciało rozpędzać Lupo do więcej niż 100 km/h kiedy minąłem się z ciężarówką, miota tym autem jak szatan :D
  • Odpowiedz