Wpis z mikrobloga

poprzedni wpis:

https://www.wykop.pl/wpis/48502043/poprzedni-wpis-https-www-wykop-pl-wpis-48311697-po/

waga poprzednio->107.8
waga obecnie 107.1

Mimo dodania kcal i węgli x2 w niedzielę waga sporo w dół. U mnie w sumie standard, wychodzi, że naprawdę jestem bardzo wrażliwy na skutki niskiej podaży kalorii. Aktywność spada. Taki lajf. Podbijamy kcal.

kcał: 3,913
WW: 345
T: 91
B: 448

(wpis z kalkulatora, wlicza białka z ryzów itp)

plus dodatkowo w dni treningowe 50g kukurydzianych + 50g słodkich płatków + 70g izolatu po treningu

Cardio bez zmian.

Kolejny tydzień. Co raz bardziej mnie trafia szlag. Dokładam sobie piąty trening. Bardziej dla psychiki, bo cudów nie oczekuję :-D

Liczę, że za te 4-5 tygodni siłownie ruszą. W międzyczasie powoli obliczam koszty stworzenia własnej mordowni. Niestety nie jest to taka tania zabawa, jakby się wydawało :-D

Ale są plusy, dzisiaj kupiłem 10kg kury w hurtowni po 10,5 zł. Jakaś promocja czy coś. Kupiłbym i 20, ale mam mały zamrażalnik i nie wejdzie mi więcej :/ Smuteczek.

Jak tylko otworzą siłownię to będę tam chyba pierwszy :-D

Życzę wam cierpliwości w tych trudnych czasach :-D mi już jej trochę brakuje.

To zdjęcie wyszło jakoś inaczej w tym tygodniu, bywa. Lepiej nie będzie.

Zapraszam do obserwowania/czarnolistowania: #duzydzikizwierz #zwierznascene @duzy_dziki_zwierz

Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień

#mikrokoksy #dieta #silownia #pokazforme
DuzyDzikiZwierz - poprzedni wpis:

https://www.wykop.pl/wpis/48502043/poprzedni-wpi...

źródło: comment_1587194854dcFNPesU7CfbA6TQC6j8WT.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: fajnie by było za miesiąc, ale nie tutaj, za bardzo są zesrani, że się tzw służba zdrowia rozsypie, oni nawet kasy na testy nie mają vide ostatnia głosowanie nad poprawka, która miała zapewnić testy wszytskim pracownikom medycznym. Tym bardziej jak pierwszy etap otwarcia gospodarki polegał na otwarciu lasów nosz #!$%@? #!$%@? mac.

Ja widzę to po wakacjach i mam nadzieję, że bez limitów, bo ja wprowadza jakieś limity to
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: z ograniczeniami nikt nie będzie się w to bawił, a jak zacznie to i tak nie poćwiczysz, już pisałem masz karnet non limit, w miesiącu chcesz iść na trening 20x. A uda się tylko 7. Może Ty nie, ale znajdzie się 100 innych osób, które powiedzą, że nie dostali się na siłkę o tej czy o tej godzinie oddawaj kasę #!$%@? za karnet. Właściciele będą woleli trzymać to zamknięte
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: Czechy to są Czechy, mam tam kumpla zadzwonię i popytam co i jak. Nie porównuj #!$%@? jakim jest pisowska polska do czegokolwiek.
I tak nie możesz ćwiczyć, więc to jest tylko kwestia nastawienia i psychiki, a nie wyboru idę/nie idę, a jak będziesz cisnal nawet mentalnie w momencie kiedy i tak fizycznie nie możesz, to nawet nie skorzystasz z tego okresu jako regeneracji i chwili oddechu. Mówię Ci jak
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: ja też, ale nie będę się spinał o rzeczy na które nie mam wpływu. Mogę się #!$%@?, kląć, pisać petycję i tak zrobią co będą chcieli, #!$%@? im w kakao, szkoda nerwów na nich. Otworzyć będą musieli wtedy #!$%@? i wróci się szybko
  • Odpowiedz